ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Claudio Falcão

Forma numarası
29
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Liga Portugal 2

1Maç1 kez ilk 11
90Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.19
Gol + asist2
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.20

Sayılar arşivimizdeki 42 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4M17.05.25 · SC Farense 1 - 2 Santa Clara · Puan 6.47.7B11.08.25 · UD Oliveirense 1 - 1 SC Farense · Puan 7.76.2G04.10.25 · Lusitania FC 1 - 2 SC Farense · Puan 6.26.2M13.12.25 · Academico de Viseu FC 3 - 0 SC Farense · Puan 6.26.6M21.12.25 · SC Farense 0 - 1 Uniao Leiria · Puan 6.67.3M14.02.26 · SC Farense 1 - 2 Leixoes SC · Puan 7.38.5G01.03.26 · SC Farense 2 - 1 Lusitania FC · Puan 8.57.6B13.03.26 · SC Farense 0 - 0 FC Felgueiras 1932 · Puan 7.67.0M22.03.26 · Benfica B 1 - 0 SC Farense · Puan 7.08.4G11.10.26 · SC Farense 2 - 1 CD Feirense · Puan 8.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Famalicao 9.0, Vitoria Guimaraes 6.7, Santa Clara 6.4, UD Oliveirense 7.7, Lusitania FC 6.2, Academico de Viseu FC 6.2, Uniao Leiria 6.6, Leixoes SC 7.3, Lusitania FC 8.5, FC Felgueiras 1932 7.6, Benfica B 7.0, CD Feirense 8.4ort. 7.3003.05.25 · SC Farense 2 - 1 Famalicao · 9.011.05.25 · Vitoria Guimaraes 1 - 2 SC Farense · 6.717.05.25 · SC Farense 1 - 2 Santa Clara · 6.411.08.25 · UD Oliveirense 1 - 1 SC Farense · 7.704.10.25 · Lusitania FC 1 - 2 SC Farense · 6.213.12.25 · Academico de Viseu FC 3 - 0 SC Farense · 6.221.12.25 · SC Farense 0 - 1 Uniao Leiria · 6.614.02.26 · SC Farense 1 - 2 Leixoes SC · 7.301.03.26 · SC Farense 2 - 1 Lusitania FC · 8.513.03.26 · SC Farense 0 - 0 FC Felgueiras 1932 · 7.622.03.26 · Benfica B 1 - 0 SC Farense · 7.011.10.26 · SC Farense 2 - 1 CD Feirense · 8.48.49.0

90 dakika başına profil7 maç · 630 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.25, Kilit pas 1.25, Çalım 2.00, Pas isabeti 67%, Kazanılan ikili 64%, Top kazanma 6.29, Aldırdığı faul 1.40Şut: 2.25Kilit pas: 1.25Çalım: 2.00Pas isabeti: 67%Kazanılan ikili: 64%Top kazanma: 6.29Aldırdığı faul: 1.40Şut2.25Kilit pas1.25Çalım2.00Pas isabeti67%Kazanılan ikili64%Top kazanma6.29Aldırdığı faul1.40
90 dakika başına profil
Şut2.25
Kilit pas1.25
Çalım2.00
Pas isabeti67%
Kazanılan ikili64%
Top kazanma6.29
Aldırdığı faul1.40
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Liga Portugal 2SC Farense2CD Feirense190' İlk 118.4
  • Liga Portugal 2Benfica B1SC Farense0Sarı kart 190' İlk 117.0
  • Liga Portugal 2SC Farense0FC Felgueiras 1932090' İlk 117.6
  • Liga Portugal 2SC Farense2Lusitania FC1Gol 1Sarı kart 190' İlk 118.5
  • Liga Portugal 2SC Farense1Leixoes SC2Sarı kart 190' İlk 117.3
  • Liga Portugal 2SC Farense0Uniao Leiria1Sarı kart 190' İlk 116.6
  • Liga Portugal 2Academico de Viseu FC3SC Farense090' İlk 116.2
  • Liga Portugal 2Lusitania FC1SC Farense2Sarı kart 190' İlk 116.2
  • Liga Portugal 2UD Oliveirense1SC Farense1Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.7
  • Liga PortugalSC Farense1Santa Clara290' İlk 116.4
  • Liga PortugalVitoria Guimaraes1SC Farense290' İlk 116.7
  • Liga PortugalSC Farense2Famalicao12Asist 2Sarı kart 190' İlk 119.0

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 2; 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 22025 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 9002.03.25 · İlk 11: 90'08.03.25 · İlk 11: 90'15.03.25 · İlk 11: 90'02.04.25 · İlk 11: 90'07.04.25 · İlk 11: 90'13.04.25 · İlk 11: 90'18.04.25 · İlk 11: 90'26.04.25 · İlk 11: 90'03.05.25 · İlk 11: 90'11.05.25 · İlk 11: 90'17.05.25 · İlk 11: 90'11.08.25 · İlk 11: 90'04.10.25 · İlk 11: 90'13.12.25 · İlk 11: 90'21.12.25 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 90'01.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'11.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler7 maç · 630 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (3)90 dk’da 2.25
  • Başarılı çalım10 / 11

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 1.25
  • Pas isabeti67%261 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme31 · 13
  • Kazanılan ikili mücadele70 / 109
  • Aldırdığı faul790 dk’da 1.40

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga Portugal 2SC Farense1009000
2025Liga Portugal 2SC Farense82072060
2024Liga PortugalSC Farense32122.853101
Portekiz KupasıSC Farense1009000
Toplam42323.753161

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım