ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Christian Østergaard

Forma numarası
23
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

2Maç0 kez ilk 11
67Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.98
Gol + asist0
Maç başına dakika43
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 33 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.9G02.03.26 · Emmen 1 - 0 Jong FC Utrecht · Puan 5.9–B20.03.26 · Emmen 2 - 2 VVV-Venlo5.3M24.03.26 · Emmen 2 - 4 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 5.35.2M28.03.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Emmen · Puan 5.25.7B03.04.26 · Vitesse Arnhem 3 - 3 Emmen · Puan 5.76.4G06.04.26 · Emmen 2 - 1 MVV Maastricht · Puan 6.45.8B17.04.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 2 Emmen · Puan 5.86.3G24.04.26 · Emmen 1 - 0 De Graafschap · Puan 6.36.6M18.09.26 · FC Eindhoven 3 - 1 Emmen · Puan 6.66.6B03.10.26 · Waalwijk 1 - 1 Emmen · Puan 6.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Den Bosch 7.0, FC Dordrecht 7.2, Jong PSV Eindhoven 5.5, Jong FC Utrecht 5.9, SC Cambuur Leeuwarden 5.3, FC Eindhoven 5.2, Vitesse Arnhem 5.7, MVV Maastricht 6.4, Roda JC Kerkrade 5.8, De Graafschap 6.3, FC Eindhoven 6.6, Waalwijk 6.6ort. 6.1230.01.26 · FC Den Bosch 1 - 1 Emmen · 7.013.02.26 · FC Dordrecht 1 - 0 Emmen · 7.220.02.26 · Emmen 2 - 3 Jong PSV Eindhoven · 5.502.03.26 · Emmen 1 - 0 Jong FC Utrecht · 5.924.03.26 · Emmen 2 - 4 SC Cambuur Leeuwarden · 5.328.03.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Emmen · 5.203.04.26 · Vitesse Arnhem 3 - 3 Emmen · 5.706.04.26 · Emmen 2 - 1 MVV Maastricht · 6.417.04.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 2 Emmen · 5.824.04.26 · Emmen 1 - 0 De Graafschap · 6.318.09.26 · FC Eindhoven 3 - 1 Emmen · 6.603.10.26 · Waalwijk 1 - 1 Emmen · 6.66.67.2

90 dakika başına profil22 maç · 1.449 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.26, Çalım 1.21, Pas isabeti 86%, Kazanılan ikili 50%, Top kazanma 4.88, Aldırdığı faul 1.71Kilit pas: 1.26Çalım: 1.21Pas isabeti: 86%Kazanılan ikili: 50%Top kazanma: 4.88Aldırdığı faul: 1.71Kilit pas1.26Çalım1.21Pas isabeti86%Kazanılan ikili50%Top kazanma4.88Aldırdığı faul1.71
90 dakika başına profil
Kilit pas1.26
Çalım1.21
Pas isabeti86%
Kazanılan ikili50%
Top kazanma4.88
Aldırdığı faul1.71
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieWaalwijk1Emmen145' Sonradan6.6
  • Eerste DivisieFC Eindhoven3Emmen122' Sonradan6.6
  • Eerste DivisieEmmen1De Graafschap045' İlk 116.3
  • Eerste DivisieRoda JC Kerkrade2Emmen290' İlk 115.8
  • Eerste DivisieEmmen2MVV Maastricht125' Sonradan6.4
  • Eerste DivisieVitesse Arnhem3Emmen345' İlk 115.7
  • Eerste DivisieFC Eindhoven1Emmen0Sarı kart 162' İlk 115.2
  • Eerste DivisieEmmen2SC Cambuur Leeuwarden479' İlk 115.3
  • Eerste DivisieEmmen2VVV-Venlo21' Sonradan
  • Eerste DivisieEmmen1Jong FC Utrecht020' Sonradan5.9
  • Eerste DivisieEmmen2Jong PSV Eindhoven345' İlk 115.5
  • Eerste DivisieFC Dordrecht1Emmen090' İlk 117.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6415.11.25 · İlk 11: 90'22.11.25 · İlk 11: 90'28.11.25 · İlk 11: 86'05.12.25 · İlk 11: 90'12.12.25 · İlk 11: 90'20.12.25 · İlk 11: 90'17.01.26 · İlk 11: 90'30.01.26 · İlk 11: 90'13.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 45'02.03.26 · Sonradan: 20'20.03.26 · Sonradan: 1'24.03.26 · İlk 11: 79'28.03.26 · İlk 11: 62'03.04.26 · İlk 11: 45'06.04.26 · Sonradan: 25'17.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 45'18.09.26 · Sonradan: 22'03.10.26 · Sonradan: 45'

Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.449 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (2)
  • Başarılı çalım5 / 8

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 1.26
  • Pas isabeti86%928 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme22 · 23
  • Kazanılan ikili mücadele71 / 142
  • Aldırdığı faul1990 dk’da 1.71

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieEmmen2006700
2025Eerste DivisieEmmen31012.25740
Toplam33012.32440

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım