ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Christian Pierobon

Forma numarası
10
Kulübe geliş
Hellas Verona takımından
Sezon ort. reytingi
6.989 maç
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026/27Serie B · Coppa Italia

9Maç9 kez ilk 11
777Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.00
Gol + asist0
Maç başına dakika87
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 76 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.6M16.08.26 · Frosinone Calcio 4 - 1 SS Juve Stabia · Puan 7.68.8M23.08.26 · Palermo 1 - 0 SS Juve Stabia · Puan 8.86.7G29.08.26 · Sampdoria 1 - 2 SS Juve Stabia · Puan 6.77.0M06.09.26 · SS Juve Stabia 0 - 3 AC Pisa · Puan 7.06.6B12.09.26 · LR Vicenza Virtus 1 - 1 SS Juve Stabia · Puan 6.67.2B18.09.26 · SS Juve Stabia 1 - 1 Cesena FC · Puan 7.27.1B10.10.26 · Virtus Entella 1 - 1 SS Juve Stabia · Puan 7.1–G18.10.26 · SS Juve Stabia 3 - 0 FC Sudtirol6.2G24.10.26 · US Cremonese 0 - 1 SS Juve Stabia · Puan 6.25.8M28.10.26 · SS Juve Stabia 0 - 1 Hellas Verona · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Sudtirol 6.8, AC Monza 6.2, AC Monza 6.0, Frosinone Calcio 7.6, Palermo 8.8, Sampdoria 6.7, AC Pisa 7.0, LR Vicenza Virtus 6.6, Cesena FC 7.2, Virtus Entella 7.1, US Cremonese 6.2, Hellas Verona 5.8ort. 6.8308.05.26 · FC Sudtirol 1 - 1 SS Juve Stabia · 6.816.05.26 · SS Juve Stabia 2 - 2 AC Monza · 6.219.05.26 · AC Monza 2 - 1 SS Juve Stabia · 6.016.08.26 · Frosinone Calcio 4 - 1 SS Juve Stabia · 7.623.08.26 · Palermo 1 - 0 SS Juve Stabia · 8.829.08.26 · Sampdoria 1 - 2 SS Juve Stabia · 6.706.09.26 · SS Juve Stabia 0 - 3 AC Pisa · 7.012.09.26 · LR Vicenza Virtus 1 - 1 SS Juve Stabia · 6.618.09.26 · SS Juve Stabia 1 - 1 Cesena FC · 7.210.10.26 · Virtus Entella 1 - 1 SS Juve Stabia · 7.124.10.26 · US Cremonese 0 - 1 SS Juve Stabia · 6.228.10.26 · SS Juve Stabia 0 - 1 Hellas Verona · 5.85.88.8

90 dakika başına profil32 maç · 1.587 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.98, Kilit pas 2.48, Çalım 2.44, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 60%, Top kazanma 4.56, Aldırdığı faul 4.57Şut: 1.98Kilit pas: 2.48Çalım: 2.44Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 60%Top kazanma: 4.56Aldırdığı faul: 4.57Şut1.98Kilit pas2.48Çalım2.44Pas isabeti84%Kazanılan ikili60%Top kazanma4.56Aldırdığı faul4.57
90 dakika başına profil
Şut1.98
Kilit pas2.48
Çalım2.44
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili60%
Top kazanma4.56
Aldırdığı faul4.57
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024/25: Gol 1, Asist 3; 2025/26: Gol 1, Asist 0; 2026/27: Gol 0, Asist 02024/25 · Gol: 12024/25 · Asist: 32025/26 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6317.03.26 · İlk 11: 88'21.03.26 · Sonradan: 45'11.04.26 · Sonradan: 13'18.04.26 · İlk 11: 85'25.04.26 · Sonradan: 1'01.05.26 · Sonradan: 9'08.05.26 · İlk 11: 90'12.05.26 · Sonradan: 12'16.05.26 · Sonradan: 23'19.05.26 · Sonradan: 25'16.08.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 69'06.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 87'18.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 81'18.10.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 90'28.10.26 · İlk 11: 88'

Ayrıntılı istatistikler32 maç · 1.587 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)13 (6)90 dk’da 1.98
  • Başarılı çalım19 / 36

Pas

  • Kilit pas1790 dk’da 2.48
  • Pas isabeti84%536 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme47 · 19
  • Kazanılan ikili mücadele147 / 247
  • Aldırdığı faul6690 dk’da 4.57

Bir bakışta kariyer

Bir bakışta kariyer: Mantova FC · 2022–2023, SSD US Triestina Calcio 1918 · 2023–2024, SS Juve Stabia · 2024–Mantova FCMantova FC · 2022–2023SSD US Triestina Calcio 1918 · 2023–2024SS Juve StabiaSS Juve Stabia · 2024–

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kartPuan
2026/27Serie BSS Juve Stabia800687006.99
Coppa ItaliaSS Juve Stabia10090006.90
2025/26Serie BSS Juve Stabia32101.345516.62
Coppa ItaliaSS Juve Stabia10045006.30
2024/25Serie BSS Juve Stabia33132.459806.88
Coppa ItaliaSS Juve Stabia10–6200–
Toplam76234.688131

Transfer geçmişi

  1. Transfer
  2. Kiralık
  3. Kiralık
  4. Kiralık

Sakatlık ve ceza geçmişi

  • Başka bir nedenYokluk · –
    26 gün
  • CezalıCeza · –
    2 gün

Kulüpler

Hakkında

Christian Pierobon, SS Juve Stabia formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. 2026/27 sezonunda 9 maçta 777 dakika oynadı; 0 gol, 0 asist. Ortalama reytingi: 6.98. 7 Tem 2024 tarihinde Hellas Verona takımından SS Juve Stabia takımına geçti.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım