ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
LuzernDefans

Bung Meng Freimann

Forma numarası
46
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Süper Lig

6Maç6 kez ilk 11
540Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.77
Gol + asist0
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 59 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.1G25.04.26 · Grasshopper 1 - 2 Luzern · Puan 7.17.4G02.05.26 · Lausanne Sport 1 - 3 Luzern · Puan 7.47.0B09.05.26 · Luzern 3 - 3 Servette FC · Puan 7.05.7G12.05.26 · Luzern 1 - 0 Zurich · Puan 5.77.8G22.08.26 · Luzern 1 - 0 Lausanne Sport · Puan 7.87.2B29.08.26 · Servette FC 1 - 1 Luzern · Puan 7.26.6G02.09.26 · Luzern 2 - 1 FC Vaduz · Puan 6.66.4B05.09.26 · BSC Young Boys 3 - 3 Luzern · Puan 6.46.0M13.09.26 · Luzern 2 - 4 FC Basel · Puan 6.06.5G19.09.26 · Luzern 5 - 1 Grasshopper · Puan 6.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Servette FC 6.3, St. Gallen 7.4, Grasshopper 7.1, Lausanne Sport 7.4, Servette FC 7.0, Zurich 5.7, Lausanne Sport 7.8, Servette FC 7.2, FC Vaduz 6.6, BSC Young Boys 6.4, FC Basel 6.0, Grasshopper 6.5ort. 6.7806.04.26 · Servette FC 3 - 0 Luzern · 6.312.04.26 · Luzern 2 - 2 St. Gallen · 7.425.04.26 · Grasshopper 1 - 2 Luzern · 7.102.05.26 · Lausanne Sport 1 - 3 Luzern · 7.409.05.26 · Luzern 3 - 3 Servette FC · 7.012.05.26 · Luzern 1 - 0 Zurich · 5.722.08.26 · Luzern 1 - 0 Lausanne Sport · 7.829.08.26 · Servette FC 1 - 1 Luzern · 7.202.09.26 · Luzern 2 - 1 FC Vaduz · 6.605.09.26 · BSC Young Boys 3 - 3 Luzern · 6.413.09.26 · Luzern 2 - 4 FC Basel · 6.019.09.26 · Luzern 5 - 1 Grasshopper · 6.56.57.8

90 dakika başına profil29 maç · 2.524 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.02, Çalım 1.08, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 54%, Top kazanma 4.33, Aldırdığı faul 1.51Şut: 1.02Çalım: 1.08Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 54%Top kazanma: 4.33Aldırdığı faul: 1.51Şut1.02Çalım1.08Pas isabeti84%Kazanılan ikili54%Top kazanma4.33Aldırdığı faul1.51
90 dakika başına profil
Şut1.02
Çalım1.08
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili54%
Top kazanma4.33
Aldırdığı faul1.51
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 3, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12025 · Gol: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8601.02.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 78'28.02.26 · İlk 11: 90'04.03.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 77'15.03.26 · İlk 11: 42'22.03.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 90'12.05.26 · İlk 11: 77'22.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'02.09.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.524 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (3)90 dk’da 1.02
  • Başarılı çalım16 / 25

Pas

  • Kilit pas2
  • Pas isabeti84%1.395 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme76 · 39
  • Kazanılan ikili mücadele172 / 318
  • Aldırdığı faul2790 dk’da 1.51

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Süper LigLuzern60054020
2025Süper LigLuzern33302.76162
2024Süper LigLuzern20101.40931
Toplam59404.710113

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım