ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
CFR ClujOrta saha

Andres Sfait

Uyruk
Romania
Yaş
21
Forma numarası
77
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: Wikidata (CC0), API-Football

Sezon 2026Superliga

13Maç5 kez ilk 11
529Dakika
0Gol
2Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.36
Gol + asist0
Maç başına dakika36
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 40 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.3G23.08.26 · CFR Cluj 1 - 0 FCSB · Puan 6.36.1G29.08.26 · AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - 3 CFR Cluj · Puan 6.1–B04.09.26 · CFR Cluj 0 - 0 FCV Farul Constanta6.3M12.09.26 · ACS Sepsi Sic 3 - 1 CFR Cluj · Puan 6.36.8G19.09.26 · CFR Cluj 3 - 1 FC Botosani · Puan 6.85.8M08.10.26 · CFR Cluj 1 - 3 FC Universitatea Cluj · Puan 5.85.7G12.10.26 · Scm Argesul Pitesti 0 - 1 CFR Cluj · Puan 5.7–M18.10.26 · FC UTA Arad 1 - 0 CFR Cluj7.0B25.10.26 · CFR Cluj 2 - 2 FC Dinamo Bucuresti · Puan 7.06.9B31.10.26 · Petrolul Ploiesti 1 - 1 CFR Cluj · Puan 6.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Otelul Galati 7.1, FC Voluntari 7.3, FC Rapid Bükreş 6.2, FC Corvinul Hunedoara 6.8, FCSB 6.3, AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 6.1, ACS Sepsi Sic 6.3, FC Botosani 6.8, FC Universitatea Cluj 5.8, Scm Argesul Pitesti 5.7, FC Dinamo Bucuresti 7.0, Petrolul Ploiesti 6.9ort. 6.5218.07.26 · FC Otelul Galati 2 - 1 CFR Cluj · 7.127.07.26 · CFR Cluj 5 - 0 FC Voluntari · 7.302.08.26 · FC Rapid Bükreş 3 - 1 CFR Cluj · 6.216.08.26 · FC Corvinul Hunedoara 3 - 0 CFR Cluj · 6.823.08.26 · CFR Cluj 1 - 0 FCSB · 6.329.08.26 · AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - 3 CFR Cluj · 6.112.09.26 · ACS Sepsi Sic 3 - 1 CFR Cluj · 6.319.09.26 · CFR Cluj 3 - 1 FC Botosani · 6.808.10.26 · CFR Cluj 1 - 3 FC Universitatea Cluj · 5.812.10.26 · Scm Argesul Pitesti 0 - 1 CFR Cluj · 5.725.10.26 · CFR Cluj 2 - 2 FC Dinamo Bucuresti · 7.031.10.26 · Petrolul Ploiesti 1 - 1 CFR Cluj · 6.96.97.3

90 dakika başına profil19 maç · 663 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 2.65, Çalım 2.83, Pas isabeti 76%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 4.18, Aldırdığı faul 1.24Kilit pas: 2.65Çalım: 2.83Pas isabeti: 76%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 4.18Aldırdığı faul: 1.24Kilit pas2.65Çalım2.83Pas isabeti76%Kazanılan ikili48%Top kazanma4.18Aldırdığı faul1.24
90 dakika başına profil
Kilit pas2.65
Çalım2.83
Pas isabeti76%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma4.18
Aldırdığı faul1.24
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 22024 · Asist: 12026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3523.11.25 · Sonradan: 3'07.02.26 · Sonradan: 17'25.04.26 · Sonradan: 10'04.05.26 · Sonradan: 25'16.05.26 · Sonradan: 17'22.05.26 · İlk 11: 62'18.07.26 · İlk 11: 90'27.07.26 · Sonradan: 11'02.08.26 · İlk 11: 45'16.08.26 · İlk 11: 55'23.08.26 · Sonradan: 16'29.08.26 · Sonradan: 19'04.09.26 · Sonradan: 14'12.09.26 · Sonradan: 21'19.09.26 · Sonradan: 26'08.10.26 · Sonradan: 32'12.10.26 · Sonradan: 20'18.10.26 · Sonradan: 32'25.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler19 maç · 663 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (5)
  • Başarılı çalım16 / 41

Pas

  • Kilit pas1290 dk’da 2.65
  • Pas isabeti76%193 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme20 · 4
  • Kazanılan ikili mücadele46 / 96
  • Aldırdığı faul490 dk’da 1.24

Bir bakışta kariyer

Bir bakışta kariyer: SV Grödig · 2021–2022, U.S. Salernitana 1919 · 2022–2025, CFR Cluj · 2025–SV Grö…SV Grödig · 2021–2022U.S. Salernitana 1919U.S. Salernitana 1919 · 2022–2025CFR ClujCFR Cluj · 2025–

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026SuperligaCFR Cluj130252940
2025SuperligaCFR Cluj170080910
2024Serie BSalernitana2003100
SuperligaCFR Cluj70119200
Toplam39031.56150

Kulüpler

Hakkında

Andres Sfait, CFR Cluj formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi: 9 Ara 2004 (21 yaşında). Uyruğu: Romania. 2026 sezonunda 13 maçta 529 dakika oynadı; 0 gol, 2 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım