ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
BotafogoMbrojtës

Vitinho

Numri i fanellës
2
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Brasileiro Serie A · CONMEBOL Libertadores, Knockout stage · CONMEBOL Sudamericana, Knockout stage

38Ndeshje36 herë titullar
3089Minuta
1Gola
3Asiste
4Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.13
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje85
Gola + asiste për 90 min0.21

Numrat nga 105 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.6H30.08.26 · Regatas Flamengo RJ 3 - 0 Botafogo · Vlerësimi 7.66.8B06.09.26 · Botafogo 0 - 0 SE Palmeiras · Vlerësimi 6.88.3B13.09.26 · Botafogo 1 - 1 RB Bragantino · Vlerësimi 8.38.6F17.09.26 · Botafogo 3 - 2 Gremio FB Porto Alegrense · Vlerësimi 8.66.5H19.09.26 · Mirassol FC 2 - 0 Botafogo · Vlerësimi 6.55.6H08.10.26 · Botafogo 1 - 2 CR Vasco da Gama · Vlerësimi 5.66.5B12.10.26 · Coritiba 1 - 1 Botafogo · Vlerësimi 6.58.1F17.10.26 · Botafogo 1 - 0 Chapecoense SC · Vlerësimi 8.16.1H24.10.26 · SC Internacional 3 - 0 Botafogo · Vlerësimi 6.17.2H29.10.26 · Remo PA 2 - 1 Botafogo · Vlerësimi 7.2

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Cienciano del Cusco 7.1, CA Paranaense 6.3, Regatas Flamengo RJ 7.6, SE Palmeiras 6.8, RB Bragantino 8.3, Gremio FB Porto Alegrense 8.6, Mirassol FC 6.5, CR Vasco da Gama 5.6, Coritiba 6.5, Chapecoense SC 8.1, SC Internacional 6.1, Remo PA 7.2mes. 7.0621.08.26 · Botafogo 1 - 0 Cienciano del Cusco · 7.125.08.26 · Botafogo 2 - 3 CA Paranaense · 6.330.08.26 · Regatas Flamengo RJ 3 - 0 Botafogo · 7.606.09.26 · Botafogo 0 - 0 SE Palmeiras · 6.813.09.26 · Botafogo 1 - 1 RB Bragantino · 8.317.09.26 · Botafogo 3 - 2 Gremio FB Porto Alegrense · 8.619.09.26 · Mirassol FC 2 - 0 Botafogo · 6.508.10.26 · Botafogo 1 - 2 CR Vasco da Gama · 5.612.10.26 · Coritiba 1 - 1 Botafogo · 6.517.10.26 · Botafogo 1 - 0 Chapecoense SC · 8.124.10.26 · SC Internacional 3 - 0 Botafogo · 6.129.10.26 · Remo PA 2 - 1 Botafogo · 7.27.28.6

Profili për 90 minuta39 ndeshje · 3168 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.25, Pasime kyçe 1.94, Driblime 1.36, Saktësi pasimi 81%, Dyluftime 54%, Rikthime topi 3.01, Faulle të fituara 1.61Gjuajtje: 1.25Pasime kyçe: 1.94Driblime: 1.36Saktësi pasimi: 81%Dyluftime: 54%Rikthime topi: 3.01Faulle të fituara: 1.61Gjuajtje1.25Pasime kyçe1.94Driblime1.36Saktësi pasimi81%Dyluftime54%Rikthime topi3.01Faulle të fituara1.61
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.25
Pasime kyçe1.94
Driblime1.36
Saktësi pasimi81%
Dyluftime54%
Rikthime topi3.01
Faulle të fituara1.61
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 1, Asiste 2; 2025: Gola 2, Asiste 3; 2026: Gola 1, Asiste 32024 · Gola: 12024 · Asiste: 22025 · Gola: 22025 · Asiste: 32026 · Gola: 12026 · Asiste: 3

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8117.05.26 · Nga stoli: 24'23.05.26 · Titullar: 90'28.05.26 · Titullar: 45'17.07.26 · Titullar: 86'24.07.26 · Titullar: 79'26.07.26 · Titullar: 90'09.08.26 · Titullar: 90'16.08.26 · Titullar: 90'21.08.26 · Titullar: 90'25.08.26 · Titullar: 90'30.08.26 · Titullar: 77'06.09.26 · Titullar: 68'13.09.26 · Titullar: 81'17.09.26 · Titullar: 90'19.09.26 · Titullar: 90'08.10.26 · Titullar: 80'12.10.26 · Titullar: 90'17.10.26 · Titullar: 90'24.10.26 · Titullar: 90'29.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme39 ndeshje · 3168 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)18 (4)1.25 për 90
  • Driblime të suksesshme23 / 57

Pasimet

  • Pasime kyçe491.94 për 90
  • Saktësia e pasimeve81%1191 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje68 · 24
  • Duele të fituara150 / 280
  • Faulle të fituara341.61 për 90

Statistikat e karrierës

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë