StevenageMbrojtës
Terence Vancooten
- Numri i fanellës
- 15
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026League One
9Ndeshje9 herë titullar
795Minuta
1Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.73
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.10
Numrat nga 67 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
7.0B01.09.26 · Peterborough United 0 - 0 Stevenage · Vlerësimi 7.08.3F05.09.26 · Barnsley 1 - 5 Stevenage · Vlerësimi 8.37.1F10.09.26 · Stevenage 2 - 1 Luton Town · Vlerësimi 7.15.6H19.09.26 · Leyton Orient 1 - 0 Stevenage · Vlerësimi 5.66.5F10.10.26 · Stevenage 1 - 0 Wigan Athletic · Vlerësimi 6.57.2H17.10.26 · Bradford City 2 - 0 Stevenage · Vlerësimi 7.2–F20.10.26 · Stevenage 3 - 0 Plymouth Argyle6.1H24.10.26 · Stevenage 0 - 1 Milton Keynes Dons · Vlerësimi 6.16.3B31.10.26 · Leicester City 2 - 2 Stevenage · Vlerësimi 6.36.5F07.11.26 · Oxford United 0 - 1 Stevenage · Vlerësimi 6.5
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta32 ndeshje · 2495 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.27 |
| Pasime kyçe | 1.36 |
| Driblime | 1.05 |
| Saktësi pasimi | 67% |
| Dyluftime | 62% |
| Rikthime topi | 4.24 |
| Faulle të fituara | 1.62 |
Ndeshjet e fundit
- FA CupOxford United0Stevenage190' Titullar6.5
- League OneLeicester City2Stevenage290' Titullar6.3
- League OneStevenage0Milton Keynes Dons190' Titullar6.1
- League OneStevenage3Plymouth Argyle090' Titullar
- League OneBradford City2Stevenage090' Titullar7.2
- League OneStevenage1Wigan Athletic090' Titullar6.5
- League OneLeyton Orient1Stevenage0Të verdhë 190' Titullar5.6
- League OneStevenage2Luton Town190' Titullar7.1
- League OneBarnsley1Stevenage5Gola 190' Titullar8.3
- League OnePeterborough United0Stevenage090' Titullar7.0
- League OneStevenage2Doncaster Rovers290' Titullar6.3
- League OneStevenage1Oxford United290' Titullar6.9
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme32 ndeshje · 2495 min
Sulmi
- Goditje (në portë)10 (6)1.27 për 90
- Driblime të suksesshme9 / 15
Pasimet
- Pasime kyçe51.36 për 90
- Saktësia e pasimeve67%1094 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje40 · 41
- Duele të fituara173 / 281
- Faulle të fituara241.62 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | League OneStevenage | 9 | 1 | 0 | 795 | 1 | 0 |
| 2025 | FA CupBurton Albion | 3 | 0 | 1 | 300 | 1 | 0 |
| League OneBurton Albion | 20 | 1 | 1 | 1400 | 4 | 0 | |
| 2024 | EFL TrophyBurton Albion | 1 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 |
| League OneBurton Albion | 30 | 1 | 0 | 2528 | 7 | 3 | |
| Gjithsej | 63 | 3 | 2 | 5036 | 13 | 3 | |
Klubet
- StevenageAktual#15
- Burton AlbionAktual#15
