ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
FC AnyangMbrojtës

Tae-heui Lee

Numri i fanellës
32
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026K-League 1

7Ndeshje5 herë titullar
504Minuta
0Gola
0Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.64
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje77
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 20 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.7F01.11.25 · FC Anyang 3 - 1 Ulsan Hyundai FC · Vlerësimi 6.77.2F08.11.25 · Jeju United FC 1 - 2 FC Anyang · Vlerësimi 7.26.3H22.11.25 · FC Anyang 0 - 1 Suwon FC · Vlerësimi 6.36.3B15.03.26 · Gangwon FC 1 - 1 FC Anyang · Vlerësimi 6.37.1H22.03.26 · FC Anyang 0 - 1 Incheon United FC · Vlerësimi 7.16.7B05.04.26 · FC Anyang 1 - 1 FC Seoul · Vlerësimi 6.76.0F26.04.26 · Gwangju FC 2 - 5 FC Anyang · Vlerësimi 6.06.4B10.05.26 · FC Anyang 1 - 1 Jeonbuk Motors · Vlerësimi 6.46.3F17.05.26 · Jeju United FC 1 - 2 FC Anyang · Vlerësimi 6.37.4F12.07.26 · Incheon United FC 0 - 1 FC Anyang · Vlerësimi 7.4

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Gimcheon Sangmu FC 6.1, Gwangju FC 6.2, Ulsan Hyundai FC 6.7, Jeju United FC 7.2, Suwon FC 6.3, Gangwon FC 6.3, Incheon United FC 7.1, FC Seoul 6.7, Gwangju FC 6.0, Jeonbuk Motors 6.4, Jeju United FC 6.3, Incheon United FC 7.4mes. 6.5618.10.25 · FC Anyang 4 - 1 Gimcheon Sangmu FC · 6.125.10.25 · Gwangju FC 1 - 0 FC Anyang · 6.201.11.25 · FC Anyang 3 - 1 Ulsan Hyundai FC · 6.708.11.25 · Jeju United FC 1 - 2 FC Anyang · 7.222.11.25 · FC Anyang 0 - 1 Suwon FC · 6.315.03.26 · Gangwon FC 1 - 1 FC Anyang · 6.322.03.26 · FC Anyang 0 - 1 Incheon United FC · 7.105.04.26 · FC Anyang 1 - 1 FC Seoul · 6.726.04.26 · Gwangju FC 2 - 5 FC Anyang · 6.010.05.26 · FC Anyang 1 - 1 Jeonbuk Motors · 6.417.05.26 · Jeju United FC 1 - 2 FC Anyang · 6.312.07.26 · Incheon United FC 0 - 1 FC Anyang · 7.47.4

Profili për 90 minuta9 ndeshje · 682 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.25, Driblime 1.33, Saktësi pasimi 82%, Dyluftime 58%, Rikthime topi 3.86, Faulle të fituara 1.92Gjuajtje: 1.25Driblime: 1.33Saktësi pasimi: 82%Dyluftime: 58%Rikthime topi: 3.86Faulle të fituara: 1.92Gjuajtje1.25Driblime1.33Saktësi pasimi82%Dyluftime58%Rikthime topi3.86Faulle të fituara1.92
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.25
Driblime1.33
Saktësi pasimi82%
Dyluftime58%
Rikthime topi3.86
Faulle të fituara1.92
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • K-League 1Incheon United FC0FC Anyang190' Titullar7.4
  • K-League 1Jeju United FC1FC Anyang221' Nga stoli6.3
  • K-League 1FC Anyang1Jeonbuk Motors1Të verdhë 190' Titullar6.4
  • K-League 1Gwangju FC2FC Anyang533' Nga stoli6.0
  • K-League 1FC Anyang1FC Seoul1Të verdhë 190' Titullar6.7
  • K-League 1FC Anyang0Incheon United FC190' Titullar7.1
  • K-League 1Gangwon FC1FC Anyang190' Titullar6.3
  • K-League 1FC Anyang0Suwon FC190' Titullar6.3
  • K-League 1Jeju United FC1FC Anyang288' Titullar7.2
  • K-League 1FC Anyang3Ulsan Hyundai FC190' Titullar6.7
  • K-League 1Gwangju FC1FC Anyang0Të verdhë 162' Titullar6.2
  • K-League 1FC Anyang4Gimcheon Sangmu FC190' Titullar6.1

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8022.02.25 · Titullar: 90'14.06.25 · Titullar: 90'19.07.25 · Titullar: 90'22.07.25 · Titullar: 90'26.07.25 · Nga stoli: 45'08.08.25 · Titullar: 90'15.08.25 · Titullar: 90'31.08.25 · Titullar: 90'18.10.25 · Titullar: 90'25.10.25 · Titullar: 62'01.11.25 · Titullar: 90'08.11.25 · Titullar: 88'22.11.25 · Titullar: 90'15.03.26 · Titullar: 90'22.03.26 · Titullar: 90'05.04.26 · Titullar: 90'26.04.26 · Nga stoli: 33'10.05.26 · Titullar: 90'17.05.26 · Nga stoli: 21'12.07.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme9 ndeshje · 682 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)5 (2)1.25 për 90
  • Driblime të suksesshme4 / 7

Pasimet

  • Pasime kyçe2
  • Saktësia e pasimeve82%199 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje19 · 5
  • Duele të fituara42 / 73
  • Faulle të fituara101.92 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026K-League 1FC Anyang70050420
2025K-League 1FC Anyang1300109520
Gjithsej2000159940

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë