ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Semm Renders

Numri i fanellës
54
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Pro League

4Ndeshje4 herë titullar
275Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.24
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje71
Gola + asiste për 90 min0.13

Numrat nga 40 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.5B06.03.26 · RAAL La Louviere 0 - 0 Royal Antwerp FC · Vlerësimi 6.56.6B15.03.26 · Royal Antwerp FC 1 - 1 Standard Liege · Vlerësimi 6.66.2H22.03.26 · Oud-Heverlee Leuven 1 - 0 Royal Antwerp FC · Vlerësimi 6.26.2B19.05.26 · KRC Genk 0 - 0 Royal Antwerp FC · Vlerësimi 6.26.7F09.08.26 · Royal Antwerp FC 2 - 1 SK Beveren · Vlerësimi 6.76.2H05.09.26 · Standard Liege 1 - 0 Royal Antwerp FC · Vlerësimi 6.25.6H13.09.26 · Club Brugge 3 - 1 Royal Antwerp FC · Vlerësimi 5.65.8H11.10.26 · KVC Westerlo 5 - 1 Royal Antwerp FC · Vlerësimi 5.86.5F24.10.26 · Royal Antwerp FC 3 - 0 Sporting de Charleroi · Vlerësimi 6.56.1H01.11.26 · Cercle Brugge KSV 2 - 1 Royal Antwerp FC · Vlerësimi 6.1

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Royale Union Saint-Gilloise 6.6, Sint Truidense VV 6.3, RAAL La Louviere 6.5, Standard Liege 6.6, Oud-Heverlee Leuven 6.2, KRC Genk 6.2, SK Beveren 6.7, Standard Liege 6.2, Club Brugge 5.6, KVC Westerlo 5.8, Sporting de Charleroi 6.5, Cercle Brugge KSV 6.1mes. 6.2821.02.26 · Royale Union Saint-Gilloise 2 - 1 Royal Antwerp FC · 6.628.02.26 · Royal Antwerp FC 1 - 0 Sint Truidense VV · 6.306.03.26 · RAAL La Louviere 0 - 0 Royal Antwerp FC · 6.515.03.26 · Royal Antwerp FC 1 - 1 Standard Liege · 6.622.03.26 · Oud-Heverlee Leuven 1 - 0 Royal Antwerp FC · 6.219.05.26 · KRC Genk 0 - 0 Royal Antwerp FC · 6.209.08.26 · Royal Antwerp FC 2 - 1 SK Beveren · 6.705.09.26 · Standard Liege 1 - 0 Royal Antwerp FC · 6.213.09.26 · Club Brugge 3 - 1 Royal Antwerp FC · 5.611.10.26 · KVC Westerlo 5 - 1 Royal Antwerp FC · 5.824.10.26 · Royal Antwerp FC 3 - 0 Sporting de Charleroi · 6.501.11.26 · Cercle Brugge KSV 2 - 1 Royal Antwerp FC · 6.16.16.7

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 1; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5725.05.25 · Titullar: 67'29.05.25 · Nga stoli: 16'03.08.25 · Nga stoli: 15'24.08.25 · Nga stoli: 38'04.10.25 · Nga stoli: 68'07.12.25 · Nga stoli: 8'31.01.26 · Nga stoli: 12'15.02.26 · Nga stoli: 45'21.02.26 · Titullar: 90'28.02.26 · Titullar: 85'06.03.26 · Titullar: 63'15.03.26 · Titullar: 90'22.03.26 · Titullar: 90'19.05.26 · Nga stoli: 18'09.08.26 · Titullar: 45'05.09.26 · Titullar: 78'13.09.26 · Titullar: 67'11.10.26 · Titullar: 85'24.10.26 · Titullar: 79'01.11.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme13 ndeshje · 776 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)2
  • Driblime të suksesshme3 / 8

Pasimet

  • Pasime kyçe4
  • Saktësia e pasimeve73%222 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje21 · 6
  • Duele të fituara42 / 85
  • Faulle të fituara51.59 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Pro LeagueRoyal Antwerp FC40027510
2025Pro LeagueRoyal Antwerp FC120062200
2024Pro LeagueRoyal Antwerp FC220194520
Gjithsej3801184230

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë