ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

S. Van Dessel

Numri i fanellës
8
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Eerste Divisie

4Ndeshje4 herë titullar
296Minuta
1Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.89
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje82
Gola + asiste për 90 min0.22

Numrat nga 49 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.0H22.03.26 · MVV Maastricht 0 - 5 Willem II Tilburg · Vlerësimi 7.07.4H03.04.26 · MVV Maastricht 1 - 3 Waalwijk · Vlerësimi 7.46.9H06.04.26 · Emmen 2 - 1 MVV Maastricht · Vlerësimi 6.96.8B10.04.26 · MVV Maastricht 0 - 0 Helmond Sport · Vlerësimi 6.86.7B17.04.26 · Vitesse Arnhem 0 - 0 MVV Maastricht · Vlerësimi 6.76.0H24.04.26 · MVV Maastricht 0 - 2 TOP Oss · Vlerësimi 6.06.8F09.08.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong FC Utrecht · Vlerësimi 6.88.6F14.08.26 · FC Eindhoven 2 - 3 MVV Maastricht · Vlerësimi 8.66.5F21.08.26 · MVV Maastricht 1 - 0 FC Volendam · Vlerësimi 6.56.2F28.08.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 2 MVV Maastricht · Vlerësimi 6.2

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: VVV-Venlo 8.6, Jong AZ Alkmaar 7.1, Willem II Tilburg 7.0, Waalwijk 7.4, Emmen 6.9, Helmond Sport 6.8, Vitesse Arnhem 6.7, TOP Oss 6.0, Jong FC Utrecht 6.8, FC Eindhoven 8.6, FC Volendam 6.5, Jong AZ Alkmaar 6.2mes. 7.0513.03.26 · MVV Maastricht 2 - 1 VVV-Venlo · 8.616.03.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 1 MVV Maastricht · 7.122.03.26 · MVV Maastricht 0 - 5 Willem II Tilburg · 7.003.04.26 · MVV Maastricht 1 - 3 Waalwijk · 7.406.04.26 · Emmen 2 - 1 MVV Maastricht · 6.910.04.26 · MVV Maastricht 0 - 0 Helmond Sport · 6.817.04.26 · Vitesse Arnhem 0 - 0 MVV Maastricht · 6.724.04.26 · MVV Maastricht 0 - 2 TOP Oss · 6.009.08.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.814.08.26 · FC Eindhoven 2 - 3 MVV Maastricht · 8.621.08.26 · MVV Maastricht 1 - 0 FC Volendam · 6.528.08.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 2 MVV Maastricht · 6.26.28.6

Profili për 90 minuta28 ndeshje · 2441 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.72, Pasime kyçe 2.02, Driblime 1.33, Saktësi pasimi 82%, Dyluftime 41%, Rikthime topi 2.71, Faulle të fituara 0.97Gjuajtje: 1.72Pasime kyçe: 2.02Driblime: 1.33Saktësi pasimi: 82%Dyluftime: 41%Rikthime topi: 2.71Faulle të fituara: 0.97Gjuajtje1.72Pasime kyçe2.02Driblime1.33Saktësi pasimi82%Dyluftime41%Rikthime topi2.71Faulle të fituara0.97
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.72
Pasime kyçe2.02
Driblime1.33
Saktësi pasimi82%
Dyluftime41%
Rikthime topi2.71
Faulle të fituara0.97
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar1MVV Maastricht226' Titullar6.2
  • Eerste DivisieMVV Maastricht1FC Volendam090' Titullar6.5
  • Eerste DivisieFC Eindhoven2MVV Maastricht3Gola 190' Titullar8.6
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong FC Utrecht190' Titullar6.8
  • Eerste DivisieMVV Maastricht0TOP Oss278' Titullar6.0
  • Eerste DivisieVitesse Arnhem0MVV Maastricht0Të verdhë 190' Titullar6.7
  • Eerste DivisieMVV Maastricht0Helmond Sport087' Titullar6.8
  • Eerste DivisieEmmen2MVV Maastricht190' Titullar6.9
  • Eerste DivisieMVV Maastricht1Waalwijk3Asiste 190' Titullar7.4
  • Eerste DivisieMVV Maastricht0Willem II Tilburg590' Titullar7.0
  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar1MVV Maastricht190' Titullar7.1
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2VVV-Venlo1Gola 190' Titullar8.6

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 1, Asiste 0; 2025: Gola 7, Asiste 5; 2026: Gola 1, Asiste 02024 · Gola: 12025 · Gola: 72025 · Asiste: 52026 · Gola: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8623.01.26 · Titullar: 90'30.01.26 · Titullar: 90'02.02.26 · Titullar: 90'06.02.26 · Titullar: 90'13.02.26 · Titullar: 90'22.02.26 · Titullar: 90'27.02.26 · Titullar: 90'06.03.26 · Titullar: 90'13.03.26 · Titullar: 90'16.03.26 · Titullar: 90'22.03.26 · Titullar: 90'03.04.26 · Titullar: 90'06.04.26 · Titullar: 90'10.04.26 · Titullar: 87'17.04.26 · Titullar: 90'24.04.26 · Titullar: 78'09.08.26 · Titullar: 90'14.08.26 · Titullar: 90'21.08.26 · Titullar: 90'28.08.26 · Titullar: 26'

Statistika të hollësishme28 ndeshje · 2441 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)26 (13)1.72 për 90
  • Driblime të suksesshme11 / 20

Pasimet

  • Pasime kyçe432.02 për 90
  • Saktësia e pasimeve82%1076 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje42 · 21
  • Duele të fituara76 / 184
  • Faulle të fituara90.97 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Eerste DivisieMVV Maastricht41029600
2025Eerste DivisieMVV Maastricht3774309340
KNVB BekerMVV Maastricht1019000
2024Eerste DivisieMVV Maastricht71033500
Gjithsej4995381440

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë