CE Sabadell FCMbrojtës
Óscar Sanz
- Numri i fanellës
- 14
Mbrojtës
Sezoni 2026LaLiga 2
12Ndeshje12 herë titullar
978Minuta
2Gola
0Asiste
5Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.91
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje80
Gola + asiste për 90 min0.23
Numrat nga 13 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
7.0F29.08.26 · CE Sabadell FC 1 - 0 UD Almeria · Vlerësimi 7.06.6F07.09.26 · CE Sabadell FC 3 - 2 Cordoba CF · Vlerësimi 6.66.1H13.09.26 · Mallorca 2 - 0 CE Sabadell FC · Vlerësimi 6.18.8F20.09.26 · CE Sabadell FC 3 - 1 Real Oviedo · Vlerësimi 8.87.0B26.09.26 · Celta de Vigo B 1 - 1 CE Sabadell FC · Vlerësimi 7.07.2B04.10.26 · CE Sabadell FC 0 - 0 FC Andorra · Vlerësimi 7.27.1F10.10.26 · AD Ceuta FC 1 - 2 CE Sabadell FC · Vlerësimi 7.1–H18.10.26 · Burgos CF 1 - 0 CE Sabadell FC7.3B25.10.26 · CE Sabadell FC 1 - 1 CD Tenerife · Vlerësimi 7.35.1H31.10.26 · Albacete Balompie 2 - 1 CE Sabadell FC · Vlerësimi 5.1
Ecuria e vlerësimit11 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta10 ndeshje · 798 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 0.91 |
| Pasime kyçe | 1.09 |
| Saktësi pasimi | 71% |
| Dyluftime | 62% |
| Rikthime topi | 5.47 |
| Faulle të fituara | 1.12 |
Ndeshjet e fundit
- LaLiga 2Albacete Balompie2CE Sabadell FC1Të verdhë 145' Titullar5.1
- Segunda DivisionCE Sabadell FC1CD Tenerife1Gola 190' Titullar7.3
- Segunda DivisionBurgos CF1CE Sabadell FC0Të verdhë 190' Titullar
- Segunda DivisionAD Ceuta FC1CE Sabadell FC290' Titullar7.1
- Segunda DivisionCE Sabadell FC0FC Andorra078' Titullar7.2
- Segunda DivisionCelta de Vigo B1CE Sabadell FC190' Titullar7.0
- Segunda DivisionCE Sabadell FC3Real Oviedo1Gola 190' Titullar8.8
- Segunda DivisionMallorca2CE Sabadell FC0Të verdhë 145' Titullar6.1
- Segunda DivisionCE Sabadell FC3Cordoba CF290' Titullar6.6
- Segunda DivisionCE Sabadell FC1UD Almeria090' Titullar7.0
- Segunda DivisionCD Castellon0CE Sabadell FC0Të verdhë 190' Titullar6.9
- Segunda DivisionSporting Gijon0CE Sabadell FC0Të verdhë 190' Titullar7.0
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura13 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme10 ndeshje · 798 min
Sulmi
- Goditje (në portë)5 (2)0.91 për 90
- Driblime të suksesshme0 / 1
Pasimet
- Pasime kyçe61.09 për 90
- Saktësia e pasimeve71%279 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje18 · 25
- Duele të fituara56 / 91
- Faulle të fituara61.12 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | LaLiga 2CE Sabadell FC | 12 | 2 | 0 | 978 | 5 | 0 |
| 2024 | Copa del ReyGimnastic de Tarragona | 1 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| Gjithsej | 13 | 2 | 0 | 988 | 5 | 0 | |
Klubet
- CE Sabadell FCAktual#14
- Gimnastic de TarragonaAktual#14