ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Nicholas Saint-Ruf

Kombësia
Guadeloupe
Mosha
34
Numri i fanellës
5
Vendlindja
Rouen
Emri i plotë
Nicolas Saint-Ruf
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2025Coupe de France · Ligue 2

25Ndeshje23 herë titullar
1945Minuta
6Gola
0Asiste
6Të verdhë
2Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.33
Gola + asiste3
Minuta për ndeshje64
Gola + asiste për 90 min0.42

Numrat nga 27 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

3.9H05.12.25 · Grenoble Foot 38 1 - 0 Nancy Lorraine · Vlerësimi 3.97.6F03.01.26 · Amiens 1 - 2 Nancy Lorraine · Vlerësimi 7.66.3B11.01.26 · Le Mans 0 - 0 Nancy Lorraine · Vlerësimi 6.3–H13.02.26 · Red Star FC 2 - 1 Nancy Lorraine7.7B27.02.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 1 Nancy Lorraine · Vlerësimi 7.74.1H06.03.26 · Nancy Lorraine 0 - 3 Montpellier · Vlerësimi 4.15.7H17.04.26 · Nancy Lorraine 1 - 5 Annecy FC · Vlerësimi 5.75.9B25.04.26 · Stade Reims 1 - 1 Nancy Lorraine · Vlerësimi 5.97.5F02.05.26 · Pau FC 1 - 3 Nancy Lorraine · Vlerësimi 7.58.3F09.05.26 · Nancy Lorraine 3 - 2 USL Dunkerque · Vlerësimi 8.3

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Le Mans 5.8, Stade Lavallois Mayenne FC 6.8, AS Saint-Etienne 6.1, Grenoble Foot 38 3.9, Amiens 7.6, Le Mans 6.3, Stade Lavallois Mayenne FC 7.7, Montpellier 4.1, Annecy FC 5.7, Stade Reims 5.9, Pau FC 7.5, USL Dunkerque 8.3mes. 6.3131.10.25 · Le Mans 1 - 0 Nancy Lorraine · 5.807.11.25 · Nancy Lorraine 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.822.11.25 · AS Saint-Etienne 2 - 1 Nancy Lorraine · 6.105.12.25 · Grenoble Foot 38 1 - 0 Nancy Lorraine · 3.903.01.26 · Amiens 1 - 2 Nancy Lorraine · 7.611.01.26 · Le Mans 0 - 0 Nancy Lorraine · 6.327.02.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 1 Nancy Lorraine · 7.706.03.26 · Nancy Lorraine 0 - 3 Montpellier · 4.117.04.26 · Nancy Lorraine 1 - 5 Annecy FC · 5.725.04.26 · Stade Reims 1 - 1 Nancy Lorraine · 5.902.05.26 · Pau FC 1 - 3 Nancy Lorraine · 7.509.05.26 · Nancy Lorraine 3 - 2 USL Dunkerque · 8.38.3

Profili për 90 minuta12 ndeshje · 775 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.76, Saktësi pasimi 83%, Dyluftime 63%, Rikthime topi 5.63, Faulle të fituara 1.23Gjuajtje: 1.76Saktësi pasimi: 83%Dyluftime: 63%Rikthime topi: 5.63Faulle të fituara: 1.23Gjuajtje1.76Saktësi pasimi83%Dyluftime63%Rikthime topi5.63Faulle të fituara1.23
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.76
Saktësi pasimi83%
Dyluftime63%
Rikthime topi5.63
Faulle të fituara1.23
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Ligue 2Nancy Lorraine3USL Dunkerque2Gola 162' Titullar8.3
  • Ligue 2Pau FC1Nancy Lorraine3Gola 190' Titullar7.5
  • Ligue 2Stade Reims1Nancy Lorraine190' Titullar5.9
  • Ligue 2Nancy Lorraine1Annecy FC528' Nga stoli5.7
  • Ligue 2Nancy Lorraine0Montpellier3Të kuq 162' Titullar4.1
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC1Nancy Lorraine1Gola 190' Titullar7.7
  • Ligue 2Red Star FC2Nancy Lorraine11' Nga stoli
  • Coupe de FranceLe Mans0Nancy Lorraine0Të verdhë 180' Titullar6.3
  • Ligue 2Amiens1Nancy Lorraine290' Titullar7.6
  • Ligue 2Grenoble Foot 381Nancy Lorraine0Të kuq 147' Titullar3.9
  • Ligue 2AS Saint-Etienne2Nancy Lorraine145' Titullar6.1
  • Ligue 2Nancy Lorraine0Stade Lavallois Mayenne FC290' Titullar6.8

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2023: Gola 1, Asiste 0; 2024: Gola 3; 2025: Gola 6, Asiste 02023 · Gola: 12024 · Gola: 32025 · Gola: 6

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 7519.09.25 · Titullar: 90'23.09.25 · Titullar: 90'26.09.25 · Titullar: 90'03.10.25 · Titullar: 90'20.10.25 · Titullar: 90'25.10.25 · Titullar: 90'28.10.25 · Titullar: 90'31.10.25 · Titullar: 90'07.11.25 · Titullar: 90'22.11.25 · Titullar: 45'05.12.25 · Titullar: 47'03.01.26 · Titullar: 90'11.01.26 · Titullar: 80'13.02.26 · Nga stoli: 1'27.02.26 · Titullar: 90'06.03.26 · Titullar: 62'17.04.26 · Nga stoli: 28'25.04.26 · Titullar: 90'02.05.26 · Titullar: 90'09.05.26 · Titullar: 62'

Statistika të hollësishme12 ndeshje · 775 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)10 (5)1.76 për 90

Pasimet

  • Pasime kyçe2
  • Saktësia e pasimeve83%252 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje7 · 10
  • Duele të fituara29 / 46
  • Faulle të fituara61.23 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2025Coupe de FranceNancy Lorraine1008010
Ligue 2Nancy Lorraine2460186552
2024Ligue 3Nancy Lorraine293–258230
2023Coupe de FranceOrleans21018000
Gjithsej56100470792

Klubet

Rreth

Nicholas Saint-Ruf luan si mbrojtës te Nancy Lorraine. Data dhe vendi i lindjes: 24 tet 1992, Rouen (34 vjeç). Kombësia: Guadeloupe. Në sezonin 2025: 25 ndeshje, 1945 minuta, 6 gola dhe 0 asistime.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë