Doncaster RoversMbrojtës
Neill Byrne
- Numri i fanellës
- 12
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026EFL Trophy · League One
11Ndeshje11 herë titullar
964Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.33
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje89
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 70 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
5.9H05.09.26 · Doncaster Rovers 2 - 3 Plymouth Argyle · Vlerësimi 5.96.5H12.09.26 · AFC Wimbledon 1 - 0 Doncaster Rovers · Vlerësimi 6.56.8F19.09.26 · Peterborough United 0 - 2 Doncaster Rovers · Vlerësimi 6.87.0F06.10.26 · Doncaster Rovers 1 - 0 Liverpool U21 · Vlerësimi 7.06.7F10.10.26 · Doncaster Rovers 1 - 0 Burton Albion · Vlerësimi 6.76.0H17.10.26 · Leicester City 2 - 1 Doncaster Rovers · Vlerësimi 6.0–H20.10.26 · Doncaster Rovers 0 - 2 Stockport County6.5F24.10.26 · Doncaster Rovers 2 - 0 Sheffield Wednesday · Vlerësimi 6.56.1H27.10.26 · Luton Town 3 - 1 Doncaster Rovers · Vlerësimi 6.15.5H31.10.26 · Milton Keynes Dons 6 - 1 Doncaster Rovers · Vlerësimi 5.5
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta30 ndeshje · 2401 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 0.76 |
| Pasime kyçe | 0.52 |
| Driblime | 0.21 |
| Saktësi pasimi | 76% |
| Dyluftime | 61% |
| Rikthime topi | 2.52 |
| Faulle të fituara | 1.10 |
Ndeshjet e fundit
- League OneMilton Keynes Dons6Doncaster Rovers177' Titullar5.5
- League OneLuton Town3Doncaster Rovers190' Titullar6.1
- League OneDoncaster Rovers2Sheffield Wednesday090' Titullar6.5
- League OneDoncaster Rovers0Stockport County290' Titullar
- League OneLeicester City2Doncaster Rovers190' Titullar6.0
- League OneDoncaster Rovers1Burton Albion090' Titullar6.7
- EFL TrophyDoncaster Rovers1Liverpool U21090' Titullar7.0
- League OnePeterborough United0Doncaster Rovers290' Titullar6.8
- League OneAFC Wimbledon1Doncaster Rovers090' Titullar6.5
- League OneDoncaster Rovers2Plymouth Argyle3Të verdhë 190' Titullar5.9
- League OneDoncaster Rovers1Notts County177' Titullar6.7
- League OneStevenage2Doncaster Rovers290' Titullar6.1
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme30 ndeshje · 2401 min
Sulmi
- Goditje (në portë)7 (3)0.76 për 90
- Driblime të suksesshme1 / 2
Pasimet
- Pasime kyçe40.52 për 90
- Saktësia e pasimeve76%1055 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje30 · 21
- Duele të fituara114 / 188
- Faulle të fituara81.10 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EFL TrophyDoncaster Rovers | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| League OneDoncaster Rovers | 10 | 0 | 0 | 874 | 1 | 0 | |
| 2025 | EFL TrophyBradford City | 3 | 0 | 1 | 250 | 1 | 0 |
| League OneBradford City | 8 | 1 | 0 | 490 | 0 | 0 | |
| League OneDoncaster Rovers | 14 | 0 | 0 | 1146 | 3 | 0 | |
| 2024 | EFL TrophyBradford City | 4 | 0 | 0 | 320 | 1 | 0 |
| League TwoBradford City | 27 | 2 | 0 | 2094 | 6 | 0 | |
| Gjithsej | 67 | 3 | 1 | 5264 | 12 | 0 | |
Klubet
- Doncaster RoversAktual#12
- Bradford CityAktual#5
