ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
SenegalMesfushor

Nampalys Mendy

Numri i fanellës
6
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Ligue 2

6Ndeshje1 herë titullar
133Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.63
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje43
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 43 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.5H18.04.26 · Watford 0 - 2 Sheffield United · Vlerësimi 6.57.6H21.04.26 · West Bromwich Albion 3 - 0 Watford · Vlerësimi 7.66.5H25.04.26 · Middlesbrough 5 - 1 Watford · Vlerësimi 6.56.5H02.05.26 · Watford 0 - 4 Coventry City · Vlerësimi 6.5–F08.08.26 · Metz 2 - 1 En Avant Guingamp–B14.08.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Metz6.4B22.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 6.46.8B29.08.26 · Annecy FC 1 - 1 Metz · Vlerësimi 6.86.1F05.09.26 · Metz 4 - 1 Rodez · Vlerësimi 6.1–H14.09.26 · Red Star FC 1 - 0 Metz

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Wrexham FC 6.0, Leicester City 5.9, Queens Park Rangers 6.8, Charlton Athletic 6.3, Oxford United 6.1, Sheffield United 6.5, West Bromwich Albion 7.6, Middlesbrough 6.5, Coventry City 6.5, Stade Lavallois Mayenne FC 6.4, Annecy FC 6.8, Rodez 6.1mes. 6.4617.03.26 · Watford 3 - 1 Wrexham FC · 6.021.03.26 · Watford 0 - 0 Leicester City · 5.903.04.26 · Queens Park Rangers 2 - 1 Watford · 6.806.04.26 · Watford 1 - 1 Charlton Athletic · 6.311.04.26 · Oxford United 2 - 0 Watford · 6.118.04.26 · Watford 0 - 2 Sheffield United · 6.521.04.26 · West Bromwich Albion 3 - 0 Watford · 7.625.04.26 · Middlesbrough 5 - 1 Watford · 6.502.05.26 · Watford 0 - 4 Coventry City · 6.522.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.429.08.26 · Annecy FC 1 - 1 Metz · 6.805.09.26 · Metz 4 - 1 Rodez · 6.16.17.6

Profili për 90 minuta28 ndeshje · 1476 min

Profili për 90 minuta: Pasime kyçe 2.12, Saktësi pasimi 84%, Dyluftime 62%, Rikthime topi 4.77, Faulle të fituara 1.60Pasime kyçe: 2.12Saktësi pasimi: 84%Dyluftime: 62%Rikthime topi: 4.77Faulle të fituara: 1.60Pasime kyçe2.12Saktësi pasimi84%Dyluftime62%Rikthime topi4.77Faulle të fituara1.60
Profili për 90 minuta
Pasime kyçe2.12
Saktësi pasimi84%
Dyluftime62%
Rikthime topi4.77
Faulle të fituara1.60
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Ligue 2Red Star FC1Metz012' Nga stoli
  • Ligue 2Metz4Rodez124' Nga stoli6.1
  • Ligue 2Annecy FC1Metz159' Titullar6.8
  • Ligue 2Metz1Stade Lavallois Mayenne FC117' Nga stoli6.4
  • Ligue 2Grenoble Foot 380Metz0Të verdhë 110' Nga stoli
  • Ligue 2Metz2En Avant Guingamp111' Nga stoli
  • English League ChampionshipWatford0Coventry City462' Titullar6.5
  • English League ChampionshipMiddlesbrough5Watford163' Titullar6.5
  • English League ChampionshipWest Bromwich Albion3Watford090' Titullar7.6
  • English League ChampionshipWatford0Sheffield United281' Titullar6.5
  • English League ChampionshipOxford United2Watford060' Titullar6.1
  • English League ChampionshipWatford1Charlton Athletic1Të verdhë 190' Titullar6.3

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2022: Gola 0, Asiste 0; 2024: Gola 0, Asiste 1; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5321.02.26 · Titullar: 90'24.02.26 · Titullar: 90'27.02.26 · Titullar: 86'10.03.26 · Titullar: 65'14.03.26 · Titullar: 71'17.03.26 · Nga stoli: 19'21.03.26 · Nga stoli: 23'03.04.26 · Nga stoli: 33'06.04.26 · Titullar: 90'11.04.26 · Titullar: 60'18.04.26 · Titullar: 81'21.04.26 · Titullar: 90'25.04.26 · Titullar: 63'02.05.26 · Titullar: 62'08.08.26 · Nga stoli: 11'14.08.26 · Nga stoli: 10'22.08.26 · Nga stoli: 17'29.08.26 · Titullar: 59'05.09.26 · Nga stoli: 24'14.09.26 · Nga stoli: 12'

Statistika të hollësishme28 ndeshje · 1476 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)2 (1)
  • Driblime të suksesshme2 / 5

Pasimet

  • Pasime kyçe92.12 për 90
  • Saktësia e pasimeve84%672 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje44 · 26
  • Duele të fituara70 / 113
  • Faulle të fituara191.60 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Ligue 2Metz60013310
2025English League ChampionshipWatford2500153320
FA CupWatford1009000
2024Ligue 1Lens100159920
UEFA Conference LeagueLens100800
2022World CupSenegal40027310
Gjithsej4701263660

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë