ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Minato Yoshida

Numri i fanellës
45
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2027J1 League

6Ndeshje4 herë titullar
233Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.34
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje30
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 10 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

–F29.04.25 · Yokohama FC 0 - 3 Kashima Antlers–B10.05.26 · Yokohama F. Marinos 1 - 1 Kashima Antlers6.1F07.08.26 · Yokohama F. Marinos 3 - 4 Kashima Antlers · Vlerësimi 6.16.2F15.08.26 · Kashima Antlers 2 - 1 Nagoya Grampus Eight · Vlerësimi 6.26.5F22.08.26 · Kashima Antlers 3 - 2 Avispa Fukuoka · Vlerësimi 6.5–F29.08.26 · Tokyo Verdy 0 - 2 Kashima Antlers6.6H06.09.26 · Kashima Antlers 0 - 1 Urawa Red Diamonds · Vlerësimi 6.66.3F09.10.26 · Kashima Antlers 2 - 0 Gamba Osaka · Vlerësimi 6.3–B21.10.26 · Kyoto Sanga FC 2 - 2 Kashima Antlers–H24.10.26 · Kashima Antlers 2 - 3 Kashiwa Reysol

Ecuria e vlerësimit5 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Yokohama F. Marinos 6.1, Nagoya Grampus Eight 6.2, Avispa Fukuoka 6.5, Urawa Red Diamonds 6.6, Gamba Osaka 6.3mes. 6.3407.08.26 · Yokohama F. Marinos 3 - 4 Kashima Antlers · 6.115.08.26 · Kashima Antlers 2 - 1 Nagoya Grampus Eight · 6.222.08.26 · Kashima Antlers 3 - 2 Avispa Fukuoka · 6.506.09.26 · Kashima Antlers 0 - 1 Urawa Red Diamonds · 6.609.10.26 · Kashima Antlers 2 - 0 Gamba Osaka · 6.36.36.6

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 0; 2027: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura10 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 10 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 3029.04.25 · Nga stoli: 1'10.05.26 · Nga stoli: 11'07.08.26 · Titullar: 45'15.08.26 · Titullar: 45'22.08.26 · Titullar: 58'29.08.26 · Nga stoli: 8'06.09.26 · Nga stoli: 22'09.10.26 · Titullar: 55'21.10.26 · Titullar: 45'24.10.26 · Nga stoli: 12'

Statistika të hollësishme7 ndeshje · 244 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)2
  • Driblime të suksesshme2 / 4

Pasimet

  • Pasime kyçe4
  • Saktësia e pasimeve77%107 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje1 · 1
  • Duele të fituara8 / 22
  • Faulle të fituara1

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2027J1 LeagueKashima Antlers60023300
2026J1 LeagueKashima Antlers1001100
2025J1 LeagueKashima Antlers100100
Gjithsej80024500

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë