Cesena FCMbrojtës
Mihajlo Ilic
- Numri i fanellës
- 6
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Coppa Italia · Serie B
10Ndeshje9 herë titullar
826Minuta
0Gola
0Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.50
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje83
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 48 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.2H17.08.26 · Sassuolo 3 - 0 Cesena FC · Vlerësimi 6.26.4B23.08.26 · Cesena FC 1 - 1 Sampdoria · Vlerësimi 6.46.6F29.08.26 · Virtus Entella 1 - 2 Cesena FC · Vlerësimi 6.66.6B06.09.26 · Cesena FC 1 - 1 Mantova FC · Vlerësimi 6.67.0B12.09.26 · Cesena FC 2 - 2 US Cremonese · Vlerësimi 7.06.9B18.09.26 · SS Juve Stabia 1 - 1 Cesena FC · Vlerësimi 6.97.2H10.10.26 · Benevento Calcio 2 - 0 Cesena FC · Vlerësimi 7.2–B18.10.26 · Cesena FC 1 - 1 US Avellino5.6H24.10.26 · FC Modena 3 - 0 Cesena FC · Vlerësimi 5.66.0B31.10.26 · FC Sudtirol 1 - 1 Cesena FC · Vlerësimi 6.0
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta16 ndeshje · 1382 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 0.88 |
| Pasime kyçe | 1.09 |
| Saktësi pasimi | 87% |
| Dyluftime | 60% |
| Rikthime topi | 4.69 |
| Faulle të fituara | 1.56 |
Ndeshjet e fundit
- Serie BFC Sudtirol1Cesena FC1Të verdhë 190' Titullar6.0
- Serie BFC Modena3Cesena FC0Të verdhë 145' Titullar5.6
- Serie BCesena FC1US Avellino177' Titullar
- Serie BBenevento Calcio2Cesena FC090' Titullar7.2
- Serie BSS Juve Stabia1Cesena FC190' Titullar6.9
- Serie BCesena FC2US Cremonese2Të verdhë 190' Titullar7.0
- Serie BCesena FC1Mantova FC180' Titullar6.6
- Serie BVirtus Entella1Cesena FC290' Titullar6.6
- Serie BCesena FC1Sampdoria190' Titullar6.4
- Coppa ItaliaSassuolo3Cesena FC084' Nga stoli6.2
- Pro LeagueRSC Anderlecht1Club Brugge361' Nga stoli6.4
- Pro LeagueRSC Anderlecht2Cercle Brugge KSV3Të verdhë 177' Titullar6.5
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme16 ndeshje · 1382 min
Sulmi
- Goditje (në portë)5 (2)0.88 për 90
- Driblime të suksesshme1 / 3
Pasimet
- Pasime kyçe41.09 për 90
- Saktësia e pasimeve87%759 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje17 · 23
- Duele të fituara71 / 119
- Faulle të fituara131.56 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Coppa ItaliaCesena FC | 1 | 0 | 0 | 84 | 0 | 0 |
| Serie BCesena FC | 9 | 0 | 0 | 742 | 3 | 0 | |
| 2025 | Pro LeagueRSC Anderlecht | 10 | 0 | 0 | 769 | 4 | 0 |
| 2024 | Super LigaFK Partizan Belgrade | 28 | 3 | 1 | 2414 | 9 | 0 |
| Gjithsej | 48 | 3 | 1 | 4009 | 16 | 0 | |
Klubet
- Cesena FCAktual#6
- FK Partizan BelgradeAktual#3
- BolognaAktual#4
- RSC AnderlechtAktual#15
