ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
TOP OssSulmues

Mert Erkan

Numri i fanellës
24
Sulmues

Sezoni 2026Eerste Divisie

6Ndeshje2 herë titullar
206Minuta
0Gola
1Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.38
Gola + asiste3
Minuta për ndeshje36
Gola + asiste për 90 min0.75

Numrat nga 35 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.4F20.03.26 · TOP Oss 2 - 1 FC Eindhoven · Vlerësimi 6.46.0H03.04.26 · Almere City FC 3 - 2 TOP Oss · Vlerësimi 6.06.3F06.04.26 · TOP Oss 3 - 1 Jong FC Utrecht · Vlerësimi 6.37.4F17.04.26 · TOP Oss 4 - 2 FC Den Bosch · Vlerësimi 7.45.8H07.08.26 · TOP Oss 1 - 2 NAC Breda · Vlerësimi 5.86.1H15.08.26 · FC Volendam 3 - 0 TOP Oss · Vlerësimi 6.16.6H24.08.26 · Jong PSV Eindhoven 1 - 0 TOP Oss · Vlerësimi 6.66.9F28.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · Vlerësimi 6.95.9H04.09.26 · Vitesse Arnhem 2 - 1 TOP Oss · Vlerësimi 5.9–H26.09.26 · Emmen 1 - 0 TOP Oss

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Helmond Sport 6.3, Willem II Tilburg 6.3, FC Dordrecht 6.1, FC Eindhoven 6.4, Almere City FC 6.0, Jong FC Utrecht 6.3, FC Den Bosch 7.4, NAC Breda 5.8, FC Volendam 6.1, Jong PSV Eindhoven 6.6, Jong FC Utrecht 6.9, Vitesse Arnhem 5.9mes. 6.3406.03.26 · Helmond Sport 1 - 1 TOP Oss · 6.313.03.26 · TOP Oss 1 - 3 Willem II Tilburg · 6.317.03.26 · FC Dordrecht 2 - 2 TOP Oss · 6.120.03.26 · TOP Oss 2 - 1 FC Eindhoven · 6.403.04.26 · Almere City FC 3 - 2 TOP Oss · 6.006.04.26 · TOP Oss 3 - 1 Jong FC Utrecht · 6.317.04.26 · TOP Oss 4 - 2 FC Den Bosch · 7.407.08.26 · TOP Oss 1 - 2 NAC Breda · 5.815.08.26 · FC Volendam 3 - 0 TOP Oss · 6.124.08.26 · Jong PSV Eindhoven 1 - 0 TOP Oss · 6.628.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.904.09.26 · Vitesse Arnhem 2 - 1 TOP Oss · 5.95.97.4

Profili për 90 minuta27 ndeshje · 1159 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.75, Pasime kyçe 2.95, Driblime 1.55, Saktësi pasimi 69%, Dyluftime 48%, Rikthime topi 2.90, Faulle të fituara 2.65Gjuajtje: 2.75Pasime kyçe: 2.95Driblime: 1.55Saktësi pasimi: 69%Dyluftime: 48%Rikthime topi: 2.90Faulle të fituara: 2.65Gjuajtje2.75Pasime kyçe2.95Driblime1.55Saktësi pasimi69%Dyluftime48%Rikthime topi2.90Faulle të fituara2.65
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.75
Pasime kyçe2.95
Driblime1.55
Saktësi pasimi69%
Dyluftime48%
Rikthime topi2.90
Faulle të fituara2.65
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Eerste DivisieEmmen1TOP Oss09' Nga stoli
  • Eerste DivisieVitesse Arnhem2TOP Oss158' Titullar5.9
  • Eerste DivisieTOP Oss2Jong FC Utrecht1Asiste 162' Titullar6.9
  • Eerste DivisieJong PSV Eindhoven1TOP Oss027' Nga stoli6.6
  • Eerste DivisieFC Volendam3TOP Oss030' Nga stoli6.1
  • Eerste DivisieTOP Oss1NAC Breda220' Nga stoli5.8
  • Eerste DivisieTOP Oss4FC Den Bosch2Asiste 145' Nga stoli7.4
  • Eerste DivisieTOP Oss3Jong FC Utrecht1Asiste 120' Nga stoli6.3
  • Eerste DivisieAlmere City FC3TOP Oss259' Titullar6.0
  • Eerste DivisieTOP Oss2FC Eindhoven129' Nga stoli6.4
  • Eerste DivisieFC Dordrecht2TOP Oss230' Nga stoli6.1
  • Eerste DivisieTOP Oss1Willem II Tilburg345' Titullar6.3

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 3, Asiste 5; 2026: Gola 0, Asiste 12025 · Gola: 32025 · Asiste: 52026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 4620.12.25 · Titullar: 70'17.01.26 · Titullar: 82'23.01.26 · Titullar: 63'30.01.26 · Titullar: 63'13.02.26 · Nga stoli: 21'20.02.26 · Titullar: 62'27.02.26 · Titullar: 56'06.03.26 · Titullar: 73'13.03.26 · Titullar: 45'17.03.26 · Nga stoli: 30'20.03.26 · Nga stoli: 29'03.04.26 · Titullar: 59'06.04.26 · Nga stoli: 20'17.04.26 · Nga stoli: 45'07.08.26 · Nga stoli: 20'15.08.26 · Nga stoli: 30'24.08.26 · Nga stoli: 27'28.08.26 · Titullar: 62'04.09.26 · Titullar: 58'26.09.26 · Nga stoli: 9'

Statistika të hollësishme27 ndeshje · 1159 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)14 (6)2.75 për 90
  • Driblime të suksesshme8 / 21

Pasimet

  • Pasime kyçe192.95 për 90
  • Saktësia e pasimeve69%211 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje14 · 5
  • Duele të fituara48 / 99
  • Faulle të fituara152.65 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Eerste DivisieTOP Oss60120600
2025Eerste DivisieTOP Oss2735112910
KNVB BekerTOP Oss1003100
2024Eerste DivisieTOP Oss1006300
Gjithsej3536142910

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë