TOP OssMbrojtës
Maxim Mariani
- Numri i fanellës
- 14
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Eerste Divisie
1Ndeshje1 herë titullar
7Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.54
Gola + asiste3
Minuta për ndeshje50
Gola + asiste për 90 min0.54
Numrat nga 27 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
5.8B17.03.26 · FC Dordrecht 2 - 2 TOP Oss · Vlerësimi 5.87.8F20.03.26 · TOP Oss 2 - 1 FC Eindhoven · Vlerësimi 7.86.1H03.04.26 · Almere City FC 3 - 2 TOP Oss · Vlerësimi 6.1–F06.04.26 · TOP Oss 3 - 1 Jong FC Utrecht6.2F13.04.26 · Jong Ajax Amsterdam 1 - 2 TOP Oss · Vlerësimi 6.27.4F17.04.26 · TOP Oss 4 - 2 FC Den Bosch · Vlerësimi 7.46.0F24.04.26 · MVV Maastricht 0 - 2 TOP Oss · Vlerësimi 6.06.7B23.10.26 · TOP Oss 3 - 3 Jong Ajax Amsterdam · Vlerësimi 6.7–H02.11.26 · Heracles Almelo 2 - 0 TOP Oss6.3B06.11.26 · TOP Oss 1 - 1 Waalwijk · Vlerësimi 6.3
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta16 ndeshje · 1040 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.54 |
| Saktësi pasimi | 86% |
| Dyluftime | 59% |
| Rikthime topi | 3.92 |
| Faulle të fituara | 2.21 |
Ndeshjet e fundit
- Eerste DivisieTOP Oss1Waalwijk190' Titullar6.3
- Eerste DivisieHeracles Almelo2TOP Oss07' Titullar
- Eerste DivisieTOP Oss3Jong Ajax Amsterdam3Gola 1Të verdhë 145' Nga stoli6.7
- Eerste DivisieMVV Maastricht0TOP Oss231' Nga stoli6.0
- Eerste DivisieTOP Oss4FC Den Bosch2Gola 110' Nga stoli7.4
- Eerste DivisieJong Ajax Amsterdam1TOP Oss245' Nga stoli6.2
- Eerste DivisieTOP Oss3Jong FC Utrecht12' Nga stoli
- Eerste DivisieAlmere City FC3TOP Oss290' Titullar6.1
- Eerste DivisieTOP Oss2FC Eindhoven1AAsiste 190' Titullar7.8
- Eerste DivisieFC Dordrecht2TOP Oss290' Titullar5.8
- Eerste DivisieTOP Oss1Willem II Tilburg345' Nga stoli6.3
- Eerste DivisieTOP Oss1SC Cambuur Leeuwarden2Të verdhë 190' Titullar6.0
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme16 ndeshje · 1040 min
Sulmi
- Goditje (në portë)7 (3)1.54 për 90
- Driblime të suksesshme1 / 2
Pasimet
- Pasime kyçe1
- Saktësia e pasimeve86%637 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje8 · 12
- Duele të fituara51 / 86
- Faulle të fituara202.21 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eerste DivisieTOP Oss | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieTOP Oss | 21 | 2 | 1 | 1303 | 4 | 0 |
| KNVB BekerTOP Oss | 1 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | |
| 2024 | EredivisieGroningen | 2 | 0 | 0 | 19 | 0 | 0 |
| Gjithsej | 25 | 2 | 1 | 1339 | 4 | 0 | |
