V-Varen NagasakiPortier
Masaaki Goto
- Numri i fanellës
- 1
Portier
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2027J1 League
11Ndeshje11 herë titullar
990Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.48
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 29 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
5.7H29.08.26 · V-Varen Nagasaki 0 - 3 FC Tokyo · Vlerësimi 5.76.5B02.09.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 2 Gamba Osaka · Vlerësimi 6.56.0H06.09.26 · Vissel Kobe 3 - 1 V-Varen Nagasaki · Vlerësimi 6.07.2F12.09.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 0 Nagoya Grampus Eight · Vlerësimi 7.27.0B19.09.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 1 Cerezo Osaka · Vlerësimi 7.07.0B11.10.26 · JEF United Ichihara Chiba 1 - 1 V-Varen Nagasaki · Vlerësimi 7.05.9H17.10.26 · Kashima Antlers 2 - 0 V-Varen Nagasaki · Vlerësimi 5.9–F21.10.26 · V-Varen Nagasaki 4 - 0 Sanfrecce Hiroshima6.3H25.10.26 · Urawa Red Diamonds 1 - 0 V-Varen Nagasaki · Vlerësimi 6.36.7H01.11.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 2 Tokyo Verdy · Vlerësimi 6.7
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Ndeshjet e fundit
- J1 LeagueV-Varen Nagasaki1Tokyo Verdy290' Titullar6.7
- J1 LeagueUrawa Red Diamonds1V-Varen Nagasaki090' Titullar6.3
- J1 LeagueV-Varen Nagasaki4Sanfrecce Hiroshima090' Titullar
- J.LeagueKashima Antlers2V-Varen Nagasaki090' Titullar5.9
- J.LeagueJEF United Ichihara Chiba1V-Varen Nagasaki190' Titullar7.0
- J.LeagueV-Varen Nagasaki1Cerezo Osaka190' Titullar7.0
- J.LeagueV-Varen Nagasaki2Nagoya Grampus Eight090' Titullar7.2
- J.LeagueVissel Kobe3V-Varen Nagasaki190' Titullar6.0
- J.LeagueV-Varen Nagasaki2Gamba Osaka290' Titullar6.5
- J.LeagueV-Varen Nagasaki0FC Tokyo390' Titullar5.7
- J.LeagueKashiwa Reysol4V-Varen Nagasaki290' Titullar5.5
- J.LeagueFagiano Okayama FC1V-Varen Nagasaki090' Titullar6.0
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme27 ndeshje · 2430 min
Sulmi
- Goditje (në portë)0 (0)
Pasimet
- Pasime kyçe10.33 për 90
- Saktësia e pasimeve50%852 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje0 · 0
- Duele të fituara14 / 14
- Faulle të fituara50.83 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LeagueV-Varen Nagasaki | 11 | 0 | 0 | 990 | 0 | 0 |
| 2026 | J1 LeagueV-Varen Nagasaki | 16 | 0 | 0 | 1440 | 0 | 0 |
| Gjithsej | 27 | 0 | 0 | 2430 | 0 | 0 | |
Klubet
- V-Varen NagasakiAktual#1
