ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Kombësia
Cameroon
Mosha
29
Numri i fanellës
9
Vendlindja
Yaoundé
Emri i plotë
Marius Noubissi
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Premier League

7Ndeshje7 herë titullar
350Minuta
1Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
7 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.34
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje50
Gola + asiste për 90 min0.26

Numrat nga 7 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 7 ndeshjeve të fundit

6.3H22.08.26 · Maccabi Haifa 2 - 1 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC · Vlerësimi 6.35.9H07.09.26 · Hapoel Tel Aviv 4 - 0 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC · Vlerësimi 5.97.8F14.09.26 · Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 2 - 0 Maccabi Netanya · Vlerësimi 7.85.7H19.09.26 · Bnei Sakhnin 1 - 0 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC · Vlerësimi 5.76.3H11.10.26 · Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 0 - 4 Beitar Jerusalem · Vlerësimi 6.36.5F17.10.26 · Hapoel Haifa FC 0 - 2 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC · Vlerësimi 6.55.9H24.10.26 · Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 1 - 2 Maccabi Petach Tikva · Vlerësimi 5.9

Ecuria e vlerësimit7 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Maccabi Haifa 6.3, Hapoel Tel Aviv 5.9, Maccabi Netanya 7.8, Bnei Sakhnin 5.7, Beitar Jerusalem 6.3, Hapoel Haifa FC 6.5, Maccabi Petach Tikva 5.9mes. 6.3422.08.26 · Maccabi Haifa 2 - 1 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC · 6.307.09.26 · Hapoel Tel Aviv 4 - 0 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC · 5.914.09.26 · Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 2 - 0 Maccabi Netanya · 7.819.09.26 · Bnei Sakhnin 1 - 0 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC · 5.711.10.26 · Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 0 - 4 Beitar Jerusalem · 6.317.10.26 · Hapoel Haifa FC 0 - 2 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC · 6.524.10.26 · Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 1 - 2 Maccabi Petach Tikva · 5.95.97.8

Profili për 90 minuta7 ndeshje · 350 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.80, Pasime kyçe 0.51, Driblime 1.03, Saktësi pasimi 64%, Dyluftime 44%, Rikthime topi 0.51, Faulle të fituara 1.29Gjuajtje: 1.80Pasime kyçe: 0.51Driblime: 1.03Saktësi pasimi: 64%Dyluftime: 44%Rikthime topi: 0.51Faulle të fituara: 1.29Gjuajtje1.80Pasime kyçe0.51Driblime1.03Saktësi pasimi64%Dyluftime44%Rikthime topi0.51Faulle të fituara1.29
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.80
Pasime kyçe0.51
Driblime1.03
Saktësi pasimi64%
Dyluftime44%
Rikthime topi0.51
Faulle të fituara1.29
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 20; 2026: Gola 1, Asiste 02024 · Gola: 202026 · Gola: 1

Minutat e luajtura7 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 7 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5022.08.26 · Titullar: 18'07.09.26 · Titullar: 34'14.09.26 · Titullar: 66'19.09.26 · Titullar: 66'11.10.26 · Titullar: 45'17.10.26 · Titullar: 76'24.10.26 · Titullar: 45'

Statistika të hollësishme7 ndeshje · 350 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)7 (3)1.80 për 90
  • Driblime të suksesshme4 / 5

Pasimet

  • Pasime kyçe20.51 për 90
  • Saktësia e pasimeve64%76 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje2 · 0
  • Duele të fituara16 / 36
  • Faulle të fituara51.29 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Premier LeagueHapoel Ramat Gan Givatayim FC71035010
2024CupFC Ararat-Armenia52–39810
Premier LeagueFC Ararat-Armenia2518–171251
Gjithsej37210246071

Klubet

Rreth

M. Noubissi luan si sulmues te Hapoel Ramat Gan Givatayim FC. Data dhe vendi i lindjes: 28 nën 1996, Yaoundé (29 vjeç). Kombësia: Cameroon. Në sezonin 2026: 7 ndeshje, 350 minuta, 1 gol dhe 0 asistime.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë