ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Forge FCSulmues

Lucas Cavallini

Numri i fanellës
90
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Canadian Premier League

6Ndeshje5 herë titullar
395Minuta
2Gola
1Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.71
Gola + asiste6
Minuta për ndeshje66
Gola + asiste për 90 min0.82

Numrat nga 11 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.4H14.07.24 · Club Necaxa 4 - 1 Puebla FC · Vlerësimi 6.48.2B17.07.24 · Puebla FC 2 - 2 Club Leon · Vlerësimi 8.26.4H20.07.24 · Puebla FC 1 - 2 Club Atlas De Guadalajara · Vlerësimi 6.45.7H19.07.25 · Mazatlán 2 - 1 Puebla FC · Vlerësimi 5.75.6B19.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · Vlerësimi 5.67.2B27.09.26 · Vancouver FC 1 - 1 Forge FC · Vlerësimi 7.27.0B03.10.26 · Forge FC 3 - 3 HFX Wanderers · Vlerësimi 7.07.0F08.10.26 · Forge FC 3 - 0 FC Pacific Greater Victoria · Vlerësimi 7.06.4F12.10.26 · Forge FC 5 - 0 Inter Toronto FC · Vlerësimi 6.47.2F17.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · Vlerësimi 7.2

Ecuria e vlerësimit11 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Santos Laguna 7.6, Club Necaxa 6.4, Club Leon 8.2, Club Atlas De Guadalajara 6.4, Mazatlán 5.7, Cavalry FC 5.6, Vancouver FC 7.2, HFX Wanderers 7.0, FC Pacific Greater Victoria 7.0, Inter Toronto FC 6.4, Atletico Ottawa 7.2mes. 6.7906.07.24 · Puebla FC 1 - 0 Santos Laguna · 7.614.07.24 · Club Necaxa 4 - 1 Puebla FC · 6.417.07.24 · Puebla FC 2 - 2 Club Leon · 8.220.07.24 · Puebla FC 1 - 2 Club Atlas De Guadalajara · 6.419.07.25 · Mazatlán 2 - 1 Puebla FC · 5.719.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · 5.627.09.26 · Vancouver FC 1 - 1 Forge FC · 7.203.10.26 · Forge FC 3 - 3 HFX Wanderers · 7.008.10.26 · Forge FC 3 - 0 FC Pacific Greater Victoria · 7.012.10.26 · Forge FC 5 - 0 Inter Toronto FC · 6.417.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · 7.27.28.2

Profili për 90 minuta6 ndeshje · 395 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 3.33, Saktësi pasimi 80%, Dyluftime 48%, Rikthime topi 1.20, Faulle të fituara 2.03Gjuajtje: 3.33Saktësi pasimi: 80%Dyluftime: 48%Rikthime topi: 1.20Faulle të fituara: 2.03Gjuajtje3.33Saktësi pasimi80%Dyluftime48%Rikthime topi1.20Faulle të fituara2.03
Profili për 90 minuta
Gjuajtje3.33
Saktësi pasimi80%
Dyluftime48%
Rikthime topi1.20
Faulle të fituara2.03
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2022: Gola 0, Asiste 0; 2024: Gola 4, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 2, Asiste 12024 · Gola: 42026 · Gola: 22026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura11 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 11 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6806.07.24 · Titullar: 90'14.07.24 · Titullar: 90'17.07.24 · Titullar: 90'20.07.24 · Titullar: 59'19.07.25 · Nga stoli: 27'19.09.26 · Nga stoli: 17'27.09.26 · Titullar: 84'03.10.26 · Titullar: 78'08.10.26 · Titullar: 76'12.10.26 · Titullar: 67'17.10.26 · Titullar: 73'

Statistika të hollësishme6 ndeshje · 395 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)14 (5)3.33 për 90
  • Driblime të suksesshme2 / 5

Pasimet

  • Pasime kyçe3
  • Saktësia e pasimeve80%82 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje4 · 0
  • Duele të fituara20 / 42
  • Faulle të fituara72.03 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Canadian Premier LeagueForge FC62139510
2025Liga MX, AperturaPuebla FC1002710
2024Liga MX, AperturaPuebla FC44032910
2022World CupCanada1001800
Gjithsej126176930

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë