FC AnyangMbrojtës
Kim Young-Chan
- Numri i fanellës
- 5
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026K-League 1
11Ndeshje7 herë titullar
766Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.27
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje73
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 21 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.1H22.03.26 · FC Anyang 0 - 1 Incheon United FC · Vlerësimi 6.16.1B05.04.26 · FC Anyang 1 - 1 FC Seoul · Vlerësimi 6.16.5F26.04.26 · Gwangju FC 2 - 5 FC Anyang · Vlerësimi 6.56.1B10.05.26 · FC Anyang 1 - 1 Jeonbuk Motors · Vlerësimi 6.16.5F17.05.26 · Jeju United FC 1 - 2 FC Anyang · Vlerësimi 6.55.9B29.08.26 · Bucheon FC 1995 1 - 1 FC Anyang · Vlerësimi 5.95.4H09.09.26 · Daejeon Citizen FC 3 - 2 FC Anyang · Vlerësimi 5.46.4F19.09.26 · FC Anyang 2 - 1 Ulsan Hyundai FC · Vlerësimi 6.47.2F10.10.26 · Gimcheon Sangmu FC 0 - 1 FC Anyang · Vlerësimi 7.26.5B24.10.26 · FC Anyang 1 - 1 Jeonbuk Motors · Vlerësimi 6.5
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta12 ndeshje · 811 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 0.85 |
| Pasime kyçe | 0.37 |
| Driblime | 0.00 |
| Saktësi pasimi | 76% |
| Dyluftime | 55% |
| Rikthime topi | 2.64 |
| Faulle të fituara | 1.54 |
Ndeshjet e fundit
- K-League 1FC Anyang1Jeonbuk Motors190' Titullar6.5
- K-League 1Gimcheon Sangmu FC0FC Anyang177' Titullar7.2
- K-League 1FC Anyang2Ulsan Hyundai FC190' Titullar6.4
- K-League 1Daejeon Citizen FC3FC Anyang290' Titullar5.4
- K-League 1Bucheon FC 19951FC Anyang190' Titullar5.9
- K-League 1Jeju United FC1FC Anyang290' Titullar6.5
- K-League 1FC Anyang1Jeonbuk Motors118' Nga stoli6.1
- K-League 1Gwangju FC2FC Anyang545' Nga stoli6.5
- K-League 1FC Anyang1FC Seoul145' Nga stoli6.1
- K-League 1FC Anyang0Incheon United FC190' Titullar6.1
- K-League 1Gangwon FC1FC Anyang141' Nga stoli6.4
- K-League 1FC Anyang0Suwon FC145' Nga stoli6.4
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme12 ndeshje · 811 min
Sulmi
- Goditje (në portë)5 (1)0.85 për 90
- Driblime të suksesshme0 / 1
Pasimet
- Pasime kyçe20.37 për 90
- Saktësia e pasimeve76%260 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje5 · 11
- Duele të fituara43 / 78
- Faulle të fituara91.54 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | K-League 1FC Anyang | 11 | 0 | 0 | 766 | 0 | 0 |
| 2025 | K-League 1FC Anyang | 10 | 0 | 0 | 545 | 1 | 0 |
| Gjithsej | 21 | 0 | 0 | 1311 | 1 | 0 | |
Klubet
- FC AnyangAktual#5
