Shimizu S-PulseMesfushor
Kai Matsuzaki
- Numri i fanellës
- 21
Mesfushor
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2027J1 League
6Ndeshje5 herë titullar
377Minuta
2Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.59
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje64
Gola + asiste për 90 min0.28
Numrat nga 52 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.2B31.05.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 1 Yokohama F. Marinos · Vlerësimi 6.26.0H06.06.26 · Yokohama F. Marinos 3 - 0 Shimizu S-Pulse · Vlerësimi 6.0–H15.08.26 · Shimizu S-Pulse 0 - 1 Yokohama F. Marinos6.6B02.09.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 1 FC Tokyo · Vlerësimi 6.66.4H06.09.26 · Kawasaki Frontale 3 - 1 Shimizu S-Pulse · Vlerësimi 6.48.0F19.09.26 · Shimizu S-Pulse 2 - 1 JEF United Ichihara Chiba · Vlerësimi 8.06.1F11.10.26 · Mito HollyHock 1 - 2 Shimizu S-Pulse · Vlerësimi 6.17.5B17.10.26 · Shimizu S-Pulse 2 - 2 Gamba Osaka · Vlerësimi 7.5–H21.10.26 · Shimizu S-Pulse 0 - 5 FC Machida Zelvia5.9H31.10.26 · Kyoto Sanga FC 2 - 0 Shimizu S-Pulse · Vlerësimi 5.9
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta20 ndeshje · 1015 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 2.24 |
| Pasime kyçe | 1.67 |
| Driblime | 2.04 |
| Saktësi pasimi | 72% |
| Dyluftime | 45% |
| Rikthime topi | 3.01 |
| Faulle të fituara | 2.35 |
Ndeshjet e fundit
- J1 LeagueKyoto Sanga FC2Shimizu S-Pulse058' Titullar5.9
- J1 LeagueShimizu S-Pulse0FC Machida Zelvia5Të kuq 190' Titullar
- J.LeagueShimizu S-Pulse2Gamba Osaka2Gola 189' Titullar7.5
- J.LeagueMito HollyHock1Shimizu S-Pulse267' Titullar6.1
- J.LeagueShimizu S-Pulse2JEF United Ichihara Chiba1Gola 176' Titullar8.0
- J.LeagueKawasaki Frontale3Shimizu S-Pulse144' Titullar6.4
- J.LeagueShimizu S-Pulse1FC Tokyo190' Titullar6.6
- J.LeagueShimizu S-Pulse0Yokohama F. Marinos111' Nga stoli
- J.LeagueYokohama F. Marinos3Shimizu S-Pulse045' Titullar6.0
- J.LeagueShimizu S-Pulse1Yokohama F. Marinos166' Titullar6.2
- J.LeagueShimizu S-Pulse1Gamba Osaka268' Titullar6.9
- J.LeagueFagiano Okayama FC2Shimizu S-Pulse070' Titullar6.2
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme20 ndeshje · 1015 min
Sulmi
- Goditje (në portë)19 (6)2.24 për 90
- Driblime të suksesshme10 / 30
Pasimet
- Pasime kyçe141.67 për 90
- Saktësia e pasimeve72%307 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje11 · 6
- Duele të fituara50 / 111
- Faulle të fituara202.35 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LeagueShimizu S-Pulse | 6 | 2 | 0 | 377 | 0 | 0 |
| 2026 | J1 LeagueShimizu S-Pulse | 11 | 0 | 1 | 495 | 0 | 0 |
| 2025 | J1 LeagueShimizu S-Pulse | 33 | 4 | 5 | 1870 | 3 | 0 |
| Gjithsej | 50 | 6 | 6 | 2742 | 3 | 0 | |
Klubet
- Shimizu S-PulseAktual#21
