SK Sturm GrazMbrojtës
Joshua Quarshie
- Numri i fanellës
- 2
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Bundesliga · UEFA Europa League
7Ndeshje6 herë titullar
549Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.26
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje87
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 48 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.6F13.09.26 · SK Sturm Graz 2 - 1 LASK Linz · Vlerësimi 6.66.6B16.09.26 · SK Sturm Graz 0 - 0 Stade Rennais · Vlerësimi 6.66.3H20.09.26 · Red Bull Salzburg 3 - 0 SK Sturm Graz · Vlerësimi 6.36.3F10.10.26 · FK Austria Wien 0 - 2 SK Sturm Graz · Vlerësimi 6.35.8H15.10.26 · Bournemouth 3 - 0 SK Sturm Graz · Vlerësimi 5.8–F18.10.26 · SK Sturm Graz 6 - 1 Grazer AK6.5F22.10.26 · SK Sturm Graz 1 - 0 Olympique de Marseille · Vlerësimi 6.56.3B25.10.26 · SK Sturm Graz 2 - 2 SV Ried · Vlerësimi 6.36.0B01.11.26 · RZ Pellets WAC 1 - 1 SK Sturm Graz · Vlerësimi 6.05.9H05.11.26 · SK Sturm Graz 2 - 3 NK Celje · Vlerësimi 5.9
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta17 ndeshje · 1170 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 0.67 |
| Pasime kyçe | 1.12 |
| Driblime | 0.55 |
| Saktësi pasimi | 88% |
| Dyluftime | 41% |
| Rikthime topi | 2.37 |
| Faulle të fituara | 0.56 |
Ndeshjet e fundit
- UEFA Europa LeagueSK Sturm Graz2NK Celje390' Titullar5.9
- BundesligaRZ Pellets WAC1SK Sturm Graz1Të verdhë 190' Titullar6.0
- BundesligaSK Sturm Graz2SV Ried290' Titullar6.3
- UEFA Europa LeagueSK Sturm Graz1Olympique de Marseille090' Titullar6.5
- BundesligaSK Sturm Graz6Grazer AK159' Titullar
- UEFA Europa LeagueBournemouth3SK Sturm Graz090' Titullar5.8
- BundesligaFK Austria Wien0SK Sturm Graz290' Titullar6.3
- BundesligaRed Bull Salzburg3SK Sturm Graz090' Titullar6.3
- UEFA Europa LeagueSK Sturm Graz0Stade Rennais090' Titullar6.6
- BundesligaSK Sturm Graz2LASK Linz190' Titullar6.6
- BundesligaSK Rapid Wien3SK Sturm Graz19' Nga stoli
- FA CupSouthampton2Arsenal11' Nga stoli
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme17 ndeshje · 1170 min
Sulmi
- Goditje (në portë)4 (0)0.67 për 90
- Driblime të suksesshme3 / 6
Pasimet
- Pasime kyçe91.12 për 90
- Saktësia e pasimeve88%660 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje12 · 10
- Duele të fituara39 / 95
- Faulle të fituara30.56 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | BundesligaSK Sturm Graz | 4 | 0 | 0 | 279 | 0 | 0 |
| UEFA Europa LeagueSK Sturm Graz | 3 | 0 | 0 | 270 | 0 | 0 | |
| 2025 | English League ChampionshipSouthampton | 13 | 0 | 0 | 950 | 2 | 0 |
| FA CupSouthampton | 3 | 0 | 0 | 211 | 0 | 0 | |
| 2024 | 2. BundesligaFortuna Dusseldorf | 5 | 0 | 0 | 122 | 0 | 0 |
| 2. BundesligaGreuther Furth | 15 | 0 | 0 | 1299 | 1 | 0 | |
| DFB PokalFortuna Dusseldorf | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | |
| Gjithsej | 44 | 0 | 0 | 3139 | 3 | 0 | |
Klubet
- SK Sturm GrazAktual#2
- Fortuna DusseldorfAktual#5
- Greuther FurthAktual#15
- SouthamptonAktual#17
