Lommel SKMesfushor
Joel Pelupessy
- Numri i fanellës
- 6
Mesfushor
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Pro League
8Ndeshje8 herë titullar
720Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.67
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje88
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 63 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.8B23.05.26 · FCV Dender EH 0 - 0 Lommel SK · Vlerësimi 6.86.3B08.08.26 · Sint Truidense VV 1 - 1 Lommel SK · Vlerësimi 6.36.0H16.08.26 · Lommel SK 0 - 1 Sporting de Charleroi · Vlerësimi 6.07.0F23.08.26 · Lommel SK 4 - 0 KVC Westerlo · Vlerësimi 7.06.6F29.08.26 · Cercle Brugge KSV 0 - 1 Lommel SK · Vlerësimi 6.67.0H04.09.26 · Lommel SK 0 - 1 Club Brugge · Vlerësimi 7.07.1H12.09.26 · Royale Union Saint-Gilloise 5 - 0 Lommel SK · Vlerësimi 7.16.3B19.09.26 · Lommel SK 0 - 0 KV Mechelen · Vlerësimi 6.36.0B24.10.26 · Oud-Heverlee Leuven 2 - 2 Lommel SK · Vlerësimi 6.07.6F01.11.26 · Lommel SK 2 - 0 KAA Gent · Vlerësimi 7.6
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta30 ndeshje · 2211 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.37 |
| Pasime kyçe | 1.22 |
| Saktësi pasimi | 91% |
| Dyluftime | 63% |
| Rikthime topi | 3.33 |
| Faulle të fituara | 1.16 |
Ndeshjet e fundit
- Pro LeagueLommel SK2KAA Gent090' Titullar7.6
- Pro LeagueOud-Heverlee Leuven2Lommel SK273' Titullar6.0
- Pro LeagueLommel SK0KV Mechelen090' Titullar6.3
- Pro LeagueRoyale Union Saint-Gilloise5Lommel SK090' Titullar7.1
- Pro LeagueLommel SK0Club Brugge190' Titullar7.0
- Pro LeagueCercle Brugge KSV0Lommel SK190' Titullar6.6
- Pro LeagueLommel SK4KVC Westerlo090' Titullar7.0
- Pro LeagueLommel SK0Sporting de Charleroi190' Titullar6.0
- Pro LeagueSint Truidense VV1Lommel SK190' Titullar6.3
- Pro LeagueFCV Dender EH0Lommel SK090' Titullar6.8
- Pro LeagueLommel SK3FCV Dender EH290' Titullar7.6
- Pro LeagueK Beerschot VA1Lommel SK390' Titullar7.6
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme30 ndeshje · 2211 min
Sulmi
- Goditje (në portë)6 (3)1.37 për 90
- Driblime të suksesshme1 / 2
Pasimet
- Pasime kyçe81.22 për 90
- Saktësia e pasimeve91%996 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje37 · 27
- Duele të fituara71 / 113
- Faulle të fituara131.16 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Pro LeagueLommel SK | 8 | 0 | 0 | 720 | 0 | 0 |
| 2025 | Challenger Pro LeagueLommel SK | 22 | 3 | 0 | 1219 | 1 | 0 |
| Pro LeagueLommel SK | 6 | 0 | 0 | 540 | 0 | 0 | |
| 2024 | Challenger Pro LeagueLommel SK | 12 | 0 | 1 | 996 | 3 | 0 |
| EredivisieGroningen | 13 | 0 | 1 | 295 | 0 | 0 | |
| KNVB BekerGroningen | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| Gjithsej | 62 | 3 | 2 | 3860 | 4 | 0 | |
