ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Joaquim Coulanges

Numri i fanellës
20
Mbrojtës

Sezoni 2026Canadian Premier League

26Ndeshje21 herë titullar
1407Minuta
1Gola
3Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.97
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje78
Gola + asiste për 90 min0.12

Numrat nga 30 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.1F29.08.26 · Atletico Ottawa 2 - 1 Inter Toronto FC · Vlerësimi 6.16.5B05.09.26 · Atletico Ottawa 0 - 0 FC Pacific Greater Victoria · Vlerësimi 6.55.9H13.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · Vlerësimi 5.97.5H20.09.26 · Atletico Ottawa 0 - 2 FC Supra du Quebec · Vlerësimi 7.57.7F26.09.26 · HFX Wanderers 0 - 1 Atletico Ottawa · Vlerësimi 7.78.0F01.10.26 · Atletico Ottawa 3 - 2 Cavalry FC · Vlerësimi 8.06.6F12.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 0 - 2 Atletico Ottawa · Vlerësimi 6.66.6H17.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · Vlerësimi 6.66.8H25.10.26 · Inter Toronto FC 2 - 1 Atletico Ottawa · Vlerësimi 6.88.0B01.11.26 · Atletico Ottawa 2 - 2 Forge FC · Vlerësimi 8.0

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Vancouver FC 6.1, Cavalry FC 6.2, Inter Toronto FC 6.1, FC Pacific Greater Victoria 6.5, Forge FC 5.9, FC Supra du Quebec 7.5, HFX Wanderers 7.7, Cavalry FC 8.0, FC Pacific Greater Victoria 6.6, Forge FC 6.6, Inter Toronto FC 6.8, Forge FC 8.0mes. 6.8320.08.26 · Atletico Ottawa 4 - 0 Vancouver FC · 6.122.08.26 · Cavalry FC 3 - 1 Atletico Ottawa · 6.229.08.26 · Atletico Ottawa 2 - 1 Inter Toronto FC · 6.105.09.26 · Atletico Ottawa 0 - 0 FC Pacific Greater Victoria · 6.513.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · 5.920.09.26 · Atletico Ottawa 0 - 2 FC Supra du Quebec · 7.526.09.26 · HFX Wanderers 0 - 1 Atletico Ottawa · 7.701.10.26 · Atletico Ottawa 3 - 2 Cavalry FC · 8.012.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 0 - 2 Atletico Ottawa · 6.617.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · 6.625.10.26 · Inter Toronto FC 2 - 1 Atletico Ottawa · 6.801.11.26 · Atletico Ottawa 2 - 2 Forge FC · 8.08.08.0

Profili për 90 minuta26 ndeshje · 1407 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 0.33, Pasime kyçe 1.15, Driblime 1.99, Saktësi pasimi 84%, Dyluftime 50%, Rikthime topi 4.10, Faulle të fituara 1.53Gjuajtje: 0.33Pasime kyçe: 1.15Driblime: 1.99Saktësi pasimi: 84%Dyluftime: 50%Rikthime topi: 4.10Faulle të fituara: 1.53Gjuajtje0.33Pasime kyçe1.15Driblime1.99Saktësi pasimi84%Dyluftime50%Rikthime topi4.10Faulle të fituara1.53
Profili për 90 minuta
Gjuajtje0.33
Pasime kyçe1.15
Driblime1.99
Saktësi pasimi84%
Dyluftime50%
Rikthime topi4.10
Faulle të fituara1.53
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 1, Asiste 32026 · Gola: 12026 · Asiste: 3

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5706.06.26 · Nga stoli: 29'01.07.26 · Titullar: 26'04.07.26 · Titullar: 45'18.07.26 · Titullar: 90'26.07.26 · Titullar: 63'02.08.26 · Titullar: 45'08.08.26 · Titullar: 2'16.08.26 · Nga stoli: 19'20.08.26 · Nga stoli: 19'22.08.26 · Titullar: 30'29.08.26 · Titullar: 26'05.09.26 · Nga stoli: 35'13.09.26 · Titullar: 90'20.09.26 · Titullar: 90'26.09.26 · Titullar: 90'01.10.26 · Titullar: 90'12.10.26 · Titullar: 90'17.10.26 · Titullar: 90'25.10.26 · Titullar: 90'01.11.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme26 ndeshje · 1407 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)4 (3)0.33 për 90
  • Driblime të suksesshme30 / 65

Pasimet

  • Pasime kyçe151.15 për 90
  • Saktësia e pasimeve84%694 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje43 · 18
  • Duele të fituara102 / 203
  • Faulle të fituara211.53 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Canadian Premier LeagueAtletico Ottawa2613140710
2025Canadian Premier LeagueAtletico Ottawa4009300
Gjithsej3013150010

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë