ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Joaquim Coulanges

Forma numarası
20
Defans

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

26Maç21 kez ilk 11
1.407Dakika
1Gol
3Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.97
Gol + asist1
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.12

Sayılar arşivimizdeki 30 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1G29.08.26 · Atletico Ottawa 2 - 1 Inter Toronto FC · Puan 6.16.5B05.09.26 · Atletico Ottawa 0 - 0 FC Pacific Greater Victoria · Puan 6.55.9M13.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · Puan 5.97.5M20.09.26 · Atletico Ottawa 0 - 2 FC Supra du Quebec · Puan 7.57.7G26.09.26 · HFX Wanderers 0 - 1 Atletico Ottawa · Puan 7.78.0G01.10.26 · Atletico Ottawa 3 - 2 Cavalry FC · Puan 8.06.6G12.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 0 - 2 Atletico Ottawa · Puan 6.66.6M17.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · Puan 6.66.8M25.10.26 · Inter Toronto FC 2 - 1 Atletico Ottawa · Puan 6.88.0B01.11.26 · Atletico Ottawa 2 - 2 Forge FC · Puan 8.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Vancouver FC 6.1, Cavalry FC 6.2, Inter Toronto FC 6.1, FC Pacific Greater Victoria 6.5, Forge FC 5.9, FC Supra du Quebec 7.5, HFX Wanderers 7.7, Cavalry FC 8.0, FC Pacific Greater Victoria 6.6, Forge FC 6.6, Inter Toronto FC 6.8, Forge FC 8.0ort. 6.8320.08.26 · Atletico Ottawa 4 - 0 Vancouver FC · 6.122.08.26 · Cavalry FC 3 - 1 Atletico Ottawa · 6.229.08.26 · Atletico Ottawa 2 - 1 Inter Toronto FC · 6.105.09.26 · Atletico Ottawa 0 - 0 FC Pacific Greater Victoria · 6.513.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · 5.920.09.26 · Atletico Ottawa 0 - 2 FC Supra du Quebec · 7.526.09.26 · HFX Wanderers 0 - 1 Atletico Ottawa · 7.701.10.26 · Atletico Ottawa 3 - 2 Cavalry FC · 8.012.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 0 - 2 Atletico Ottawa · 6.617.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · 6.625.10.26 · Inter Toronto FC 2 - 1 Atletico Ottawa · 6.801.11.26 · Atletico Ottawa 2 - 2 Forge FC · 8.08.08.0

90 dakika başına profil26 maç · 1.407 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.33, Kilit pas 1.15, Çalım 1.99, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 50%, Top kazanma 4.10, Aldırdığı faul 1.53Şut: 0.33Kilit pas: 1.15Çalım: 1.99Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 50%Top kazanma: 4.10Aldırdığı faul: 1.53Şut0.33Kilit pas1.15Çalım1.99Pas isabeti84%Kazanılan ikili50%Top kazanma4.10Aldırdığı faul1.53
90 dakika başına profil
Şut0.33
Kilit pas1.15
Çalım1.99
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili50%
Top kazanma4.10
Aldırdığı faul1.53
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 32026 · Gol: 12026 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5706.06.26 · Sonradan: 29'01.07.26 · İlk 11: 26'04.07.26 · İlk 11: 45'18.07.26 · İlk 11: 90'26.07.26 · İlk 11: 63'02.08.26 · İlk 11: 45'08.08.26 · İlk 11: 2'16.08.26 · Sonradan: 19'20.08.26 · Sonradan: 19'22.08.26 · İlk 11: 30'29.08.26 · İlk 11: 26'05.09.26 · Sonradan: 35'13.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 90'26.09.26 · İlk 11: 90'01.10.26 · İlk 11: 90'12.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'25.10.26 · İlk 11: 90'01.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler26 maç · 1.407 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (3)90 dk’da 0.33
  • Başarılı çalım30 / 65

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 1.15
  • Pas isabeti84%694 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme43 · 18
  • Kazanılan ikili mücadele102 / 203
  • Aldırdığı faul2190 dk’da 1.53

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiAtletico Ottawa26131.40710
2025Kanada Premier LigiAtletico Ottawa4009300
Toplam30131.50010

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım