ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Jacob Mahler

Numri i fanellës
6
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026AFC Champions League Two, Group G

2Ndeshje2 herë titullar
180Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
9 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.40
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje50
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 9 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 9 ndeshjeve të fundit

6.0F28.08.24 · Muangthong United 2 - 0 Ratchaburi FC · Vlerësimi 6.06.1F15.09.24 · Muangthong United 4 - 2 Sukhothai FC · Vlerësimi 6.15.9F02.10.25 · Tampines Rovers 2 - 1 BG Pathum United FC · Vlerësimi 5.96.3F23.10.25 · Tampines Rovers 1 - 0 Pohang Steelers · Vlerësimi 6.37.0B06.11.25 · Pohang Steelers 1 - 1 Tampines Rovers · Vlerësimi 7.0–F27.11.25 · Tampines Rovers 5 - 3 Kaya FC6.9B12.03.26 · Tampines Rovers 2 - 2 Bangkok United FC · Vlerësimi 6.96.3H15.10.26 · Tampines Rovers 0 - 1 FC Machida Zelvia · Vlerësimi 6.36.7H29.10.26 · Tampines Rovers 1 - 5 Preah Khan Reach Svay Rieng FC · Vlerësimi 6.7

Ecuria e vlerësimit8 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Ratchaburi FC 6.0, Sukhothai FC 6.1, BG Pathum United FC 5.9, Pohang Steelers 6.3, Pohang Steelers 7.0, Bangkok United FC 6.9, FC Machida Zelvia 6.3, Preah Khan Reach Svay Rieng FC 6.7mes. 6.4028.08.24 · Muangthong United 2 - 0 Ratchaburi FC · 6.015.09.24 · Muangthong United 4 - 2 Sukhothai FC · 6.102.10.25 · Tampines Rovers 2 - 1 BG Pathum United FC · 5.923.10.25 · Tampines Rovers 1 - 0 Pohang Steelers · 6.306.11.25 · Pohang Steelers 1 - 1 Tampines Rovers · 7.012.03.26 · Tampines Rovers 2 - 2 Bangkok United FC · 6.915.10.26 · Tampines Rovers 0 - 1 FC Machida Zelvia · 6.329.10.26 · Tampines Rovers 1 - 5 Preah Khan Reach Svay Rieng FC · 6.76.77.0

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura9 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 9 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5028.08.24 · Nga stoli: 25'15.09.24 · Nga stoli: 15'02.10.25 · Nga stoli: 26'23.10.25 · Nga stoli: 17'06.11.25 · Titullar: 90'27.11.25 · Nga stoli: 11'12.03.26 · Titullar: 90'15.10.26 · Titullar: 90'29.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme5 ndeshje · 371 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)0 (0)

Pasimet

  • Pasime kyçe1
  • Saktësia e pasimeve87%174 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje8 · 3
  • Duele të fituara25 / 41
  • Faulle të fituara92.18 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026AFC Champions League Two, Group GTampines Rovers20018000
2025AFC Champions League Two, Group GTampines Rovers50023400
2024Thai LeagueMuangthong United2004000
Gjithsej90045400

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë