Debreceni VSCMbrojtës
J. Pëllumbi
- Numri i fanellës
- 4
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026UEFA Champions League
2Ndeshje2 herë titullar
180Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.22
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 24 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.6B02.10.25 · KuPS Kuopio 1 - 1 KF Drita Gjilan · Vlerësimi 6.66.6B23.10.25 · KF Drita Gjilan 1 - 1 Omonia Nicosia · Vlerësimi 6.67.1F06.11.25 · Shelbourne FC 0 - 1 KF Drita Gjilan · Vlerësimi 7.17.2F27.11.25 · KF Drita Gjilan 1 - 0 KF Shkendija · Vlerësimi 7.25.5H11.12.25 · KF Drita Gjilan 0 - 3 AZ Alkmaar · Vlerësimi 5.56.7H18.12.25 · Rayo Vallecano 3 - 0 KF Drita Gjilan · Vlerësimi 6.76.2H19.02.26 · KF Drita Gjilan 2 - 3 NK Celje · Vlerësimi 6.25.3H26.02.26 · NK Celje 3 - 2 KF Drita Gjilan · Vlerësimi 5.35.9B07.07.26 · FK Kauno Zalgiris 1 - 1 KF Drita Gjilan · Vlerësimi 5.95.1H14.07.26 · KF Drita Gjilan 2 - 3 FK Kauno Zalgiris · Vlerësimi 5.1
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta8 ndeshje · 720 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.00 |
| Pasime kyçe | 0.33 |
| Driblime | 0.67 |
| Saktësi pasimi | 87% |
| Dyluftime | 58% |
| Rikthime topi | 1.83 |
| Faulle të fituara | 0.33 |
Ndeshjet e fundit
- UEFA Champions LeagueKF Drita Gjilan2FK Kauno Zalgiris3Të verdhë 190' Titullar5.1
- UEFA Champions LeagueFK Kauno Zalgiris1KF Drita Gjilan190' Titullar5.9
- UEFA Conference LeagueNK Celje3KF Drita Gjilan2Të verdhë 190' Titullar5.3
- UEFA Conference LeagueKF Drita Gjilan2NK Celje390' Titullar6.2
- UEFA Conference LeagueRayo Vallecano3KF Drita Gjilan090' Titullar6.7
- UEFA Conference LeagueKF Drita Gjilan0AZ Alkmaar3Të verdhë 190' Titullar5.5
- UEFA Conference LeagueKF Drita Gjilan1KF Shkendija090' Titullar7.2
- UEFA Conference LeagueShelbourne FC0KF Drita Gjilan190' Titullar7.1
- UEFA Conference LeagueKF Drita Gjilan1Omonia Nicosia190' Titullar6.6
- UEFA Conference LeagueKuPS Kuopio1KF Drita Gjilan190' Titullar6.6
- NB IZalaegerszeg TE2Debreceni VSC157' Titullar6.5
- NB IDebreceni VSC1Ujpest FC290' Titullar5.9
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme8 ndeshje · 720 min
Sulmi
- Goditje (në portë)3 (0)1.00 për 90
- Driblime të suksesshme2 / 2
Pasimet
- Pasime kyçe10.33 për 90
- Saktësia e pasimeve87%275 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje6 · 5
- Duele të fituara15 / 26
- Faulle të fituara10.33 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | UEFA Champions LeagueKF Drita Gjilan | 2 | 0 | 0 | 180 | 1 | 0 |
| 2025 | UEFA Conference LeagueKF Drita Gjilan | 8 | 0 | 0 | 720 | 2 | 0 |
| 2024 | NB IDebreceni VSC | 11 | 0 | 0 | 796 | 3 | 1 |
| 2023 | NB IDebreceni VSC | 3 | 0 | 0 | 270 | 0 | 0 |
| Gjithsej | 24 | 0 | 0 | 1966 | 6 | 1 | |
Klubet
- Debreceni VSCAktual#4
- KF Drita GjilanAktual#32
