AS Saint-EtienneMbrojtës
Julien Le Cardinal
- Numri i fanellës
- 26
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Ligue 2
11Ndeshje11 herë titullar
924Minuta
0Gola
0Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.04
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje83
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 55 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
7.8F14.08.26 · AS Saint-Etienne 3 - 1 Clermont Foot · Vlerësimi 7.87.7F22.08.26 · AS Saint-Etienne 4 - 0 Grenoble Foot 38 · Vlerësimi 7.77.5F31.08.26 · Dijon 2 - 3 AS Saint-Etienne · Vlerësimi 7.57.1F05.09.26 · AS Saint-Etienne 3 - 1 Montpellier · Vlerësimi 7.17.1F05.09.26 · AS Saint-Etienne 3 - 1 Montpellier · Vlerësimi 7.15.8H12.09.26 · USL Dunkerque 2 - 1 AS Saint-Etienne · Vlerësimi 5.86.8B19.09.26 · Metz 2 - 2 AS Saint-Etienne · Vlerësimi 6.85.9F17.10.26 · Red Star FC 0 - 1 AS Saint-Etienne · Vlerësimi 5.97.3F24.10.26 · AS Saint-Etienne 1 - 0 Nantes · Vlerësimi 7.37.4H31.10.26 · En Avant Guingamp 3 - 0 AS Saint-Etienne · Vlerësimi 7.4
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta27 ndeshje · 2123 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.42 |
| Pasime kyçe | 1.25 |
| Driblime | 0.74 |
| Saktësi pasimi | 89% |
| Dyluftime | 61% |
| Rikthime topi | 4.09 |
| Faulle të fituara | 1.43 |
Ndeshjet e fundit
- Ligue 2En Avant Guingamp3AS Saint-Etienne090' Titullar7.4
- Ligue 2AS Saint-Etienne1Nantes090' Titullar7.3
- Ligue 2Red Star FC0AS Saint-Etienne128' Titullar5.9
- Ligue 2Metz2AS Saint-Etienne2Të verdhë 186' Titullar6.8
- Ligue 2USL Dunkerque2AS Saint-Etienne1Të verdhë 190' Titullar5.8
- Ligue 2AS Saint-Etienne3Montpellier190' Titullar7.1
- Ligue 2AS Saint-Etienne3Montpellier190' Titullar7.1
- Ligue 2Dijon2AS Saint-Etienne390' Titullar7.5
- Ligue 2AS Saint-Etienne4Grenoble Foot 38090' Titullar7.7
- Ligue 2AS Saint-Etienne3Clermont Foot190' Titullar7.8
- Ligue 2Sochaux Montbeliard0AS Saint-Etienne390' Titullar7.8
- Ligue 1OGC Nice4AS Saint-Etienne145' Titullar6.8
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme27 ndeshje · 2123 min
Sulmi
- Goditje (në portë)13 (5)1.42 për 90
- Driblime të suksesshme4 / 8
Pasimet
- Pasime kyçe51.25 për 90
- Saktësia e pasimeve89%1389 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje33 · 36
- Duele të fituara115 / 190
- Faulle të fituara251.43 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Ligue 2AS Saint-Etienne | 11 | 0 | 0 | 924 | 2 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceStade Brestois | 1 | 0 | 0 | 21 | 0 | 1 |
| Ligue 1Stade Brestois | 5 | 1 | 0 | 327 | 1 | 0 | |
| Ligue 1AS Saint-Etienne | 2 | 0 | 0 | 135 | 0 | 0 | |
| Ligue 2AS Saint-Etienne | 12 | 1 | 0 | 998 | 1 | 0 | |
| 2024 | Coupe de FranceStade Brestois | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Ligue 1Stade Brestois | 16 | 0 | 1 | 1379 | 3 | 0 | |
| UEFA Champions LeagueStade Brestois | 4 | 1 | 0 | 256 | 4 | 0 | |
| 2023 | Coupe de FranceStade Brestois | 3 | 0 | 0 | 225 | 0 | 0 |
| Gjithsej | 55 | 3 | 1 | 4355 | 11 | 1 | |
Klubet
- AS Saint-EtienneAktual#26
- Stade BrestoisAktual#4
