AS Saint-ÉtienneDefans
Julien Le Cardinal
- Forma numarası
- 26
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 2
11Maç11 kez ilk 11
924Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.04
Gol + asist0
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 55 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.8G14.08.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Clermont Foot · Puan 7.87.7G22.08.26 · AS Saint-Étienne 4 - 0 Grenoble Foot 38 · Puan 7.77.5G31.08.26 · Dijon 2 - 3 AS Saint-Étienne · Puan 7.57.1G05.09.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Montpellier · Puan 7.17.1G05.09.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Montpellier · Puan 7.15.8M12.09.26 · USL Dunkerque 2 - 1 AS Saint-Étienne · Puan 5.86.8B19.09.26 · Metz 2 - 2 AS Saint-Étienne · Puan 6.85.9G17.10.26 · Red Star FC 0 - 1 AS Saint-Étienne · Puan 5.97.3G24.10.26 · AS Saint-Étienne 1 - 0 Nantes · Puan 7.37.4M31.10.26 · En Avant Guingamp 3 - 0 AS Saint-Étienne · Puan 7.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil27 maç · 2.123 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.42 |
| Kilit pas | 1.25 |
| Çalım | 0.74 |
| Pas isabeti | 89% |
| Kazanılan ikili | 61% |
| Top kazanma | 4.09 |
| Aldırdığı faul | 1.43 |
Son maçları
- Lig 2En Avant Guingamp3AS Saint-Étienne090' İlk 117.4
- Lig 2AS Saint-Étienne1Nantes090' İlk 117.3
- Lig 2Red Star FC0AS Saint-Étienne128' İlk 115.9
- Lig 2Metz2AS Saint-Étienne2Sarı kart 186' İlk 116.8
- Lig 2USL Dunkerque2AS Saint-Étienne1Sarı kart 190' İlk 115.8
- Lig 2AS Saint-Étienne3Montpellier190' İlk 117.1
- Lig 2AS Saint-Étienne3Montpellier190' İlk 117.1
- Lig 2Dijon2AS Saint-Étienne390' İlk 117.5
- Lig 2AS Saint-Étienne4Grenoble Foot 38090' İlk 117.7
- Lig 2AS Saint-Étienne3Clermont Foot190' İlk 117.8
- Lig 2Sochaux Monteliard0AS Saint-Étienne390' İlk 117.8
- Lig 1OGC Nice4AS Saint-Étienne145' İlk 116.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler27 maç · 2.123 dk
Hücum
- Şut (isabetli)13 (5)90 dk’da 1.42
- Başarılı çalım4 / 8
Pas
- Kilit pas590 dk’da 1.25
- Pas isabeti89%1.389 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme33 · 36
- Kazanılan ikili mücadele115 / 190
- Aldırdığı faul2590 dk’da 1.43
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 2AS Saint-Étienne | 11 | 0 | 0 | 924 | 2 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceStade Brestois | 1 | 0 | 0 | 21 | 0 | 1 |
| Lig 1Stade Brestois | 5 | 1 | 0 | 327 | 1 | 0 | |
| Lig 1AS Saint-Étienne | 2 | 0 | 0 | 135 | 0 | 0 | |
| Lig 2AS Saint-Étienne | 12 | 1 | 0 | 998 | 1 | 0 | |
| 2024 | Coupe de FranceStade Brestois | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Lig 1Stade Brestois | 16 | 0 | 1 | 1.379 | 3 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiStade Brestois | 4 | 1 | 0 | 256 | 4 | 0 | |
| 2023 | Coupe de FranceStade Brestois | 3 | 0 | 0 | 225 | 0 | 0 |
| Toplam | 55 | 3 | 1 | 4.355 | 11 | 1 | |
Kulüpler
- AS Saint-ÉtienneŞu an#26
- Stade BrestoisŞu an#4
