ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Irfan Najeeb

Numri i fanellës
23
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2025AFC Champions League Two, Group G

5Ndeshje5 herë titullar
437Minuta
0Gola
0Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
9 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.38
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje67
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 9 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 9 ndeshjeve të fundit

6.0B24.10.24 · Tampines Rovers 3 - 3 Nam Dinh FC · Vlerësimi 6.0–H06.11.24 · Nam Dinh FC 3 - 2 Tampines Rovers7.0F27.11.24 · Tampines Rovers 1 - 0 Bangkok United FC · Vlerësimi 7.06.9B04.12.24 · Lee Man Warriors FC 0 - 0 Tampines Rovers · Vlerësimi 6.96.4F02.10.25 · Tampines Rovers 2 - 1 BG Pathum United FC · Vlerësimi 6.45.6B06.11.25 · Pohang Steelers 1 - 1 Tampines Rovers · Vlerësimi 5.66.2F27.11.25 · Tampines Rovers 5 - 3 Kaya FC · Vlerësimi 6.27.0F11.12.25 · BG Pathum United FC 0 - 2 Tampines Rovers · Vlerësimi 7.05.9B12.03.26 · Tampines Rovers 2 - 2 Bangkok United FC · Vlerësimi 5.9

Ecuria e vlerësimit8 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Nam Dinh FC 6.0, Bangkok United FC 7.0, Lee Man Warriors FC 6.9, BG Pathum United FC 6.4, Pohang Steelers 5.6, Kaya FC 6.2, BG Pathum United FC 7.0, Bangkok United FC 5.9mes. 6.3824.10.24 · Tampines Rovers 3 - 3 Nam Dinh FC · 6.027.11.24 · Tampines Rovers 1 - 0 Bangkok United FC · 7.004.12.24 · Lee Man Warriors FC 0 - 0 Tampines Rovers · 6.902.10.25 · Tampines Rovers 2 - 1 BG Pathum United FC · 6.406.11.25 · Pohang Steelers 1 - 1 Tampines Rovers · 5.627.11.25 · Tampines Rovers 5 - 3 Kaya FC · 6.211.12.25 · BG Pathum United FC 0 - 2 Tampines Rovers · 7.012.03.26 · Tampines Rovers 2 - 2 Bangkok United FC · 5.95.97.0

Ndeshjet e fundit

  • AFC Champions League Two, Group GTampines Rovers2Bangkok United FC2Të verdhë 179' Titullar5.9
  • AFC Champions League Two, Group GBG Pathum United FC0Tampines Rovers290' Titullar7.0
  • AFC Champions League Two, Group GTampines Rovers5Kaya FC3Të verdhë 190' Titullar6.2
  • AFC Champions League Two, Group GPohang Steelers1Tampines Rovers1Të verdhë 190' Titullar5.6
  • AFC Champions League Two, Group GTampines Rovers2BG Pathum United FC188' Titullar6.4
  • AFC Champions League Two, Group GLee Man Warriors FC0Tampines Rovers0Të verdhë 172' Nga stoli6.9
  • AFC Champions League Two, Group GTampines Rovers1Bangkok United FC070' Titullar7.0
  • AFC Champions League Two, Group GNam Dinh FC3Tampines Rovers28' Nga stoli
  • AFC Champions League Two, Group GTampines Rovers3Nam Dinh FC317' Nga stoli6.0

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura9 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 9 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6724.10.24 · Nga stoli: 17'06.11.24 · Nga stoli: 8'27.11.24 · Titullar: 70'04.12.24 · Nga stoli: 72'02.10.25 · Titullar: 88'06.11.25 · Titullar: 90'27.11.25 · Titullar: 90'11.12.25 · Titullar: 90'12.03.26 · Titullar: 79'

Statistika të hollësishme4 ndeshje · 349 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)2

Pasimet

  • Pasime kyçe1
  • Saktësia e pasimeve77%102 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje7 · 4
  • Duele të fituara9 / 19

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2025AFC Champions League Two, Group GTampines Rovers50043730
2024AFC Champions League Two, Group GTampines Rovers40016710
Gjithsej90060440

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë