ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

H. Higashikawa

Kombësia
Japan
Mosha
24
Numri i fanellës
25
Emri i plotë
Hide Higashikawa
Sulmues

Sezoni 2026AFC Champions League Two, Group G

2Ndeshje2 herë titullar
180Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
7 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.44
Gola + asiste6
Minuta për ndeshje84
Gola + asiste për 90 min0.92

Numrat nga 7 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 7 ndeshjeve të fundit

7.2F02.10.25 · Tampines Rovers 2 - 1 BG Pathum United FC · Vlerësimi 7.28.3F23.10.25 · Tampines Rovers 1 - 0 Pohang Steelers · Vlerësimi 8.37.8B06.11.25 · Pohang Steelers 1 - 1 Tampines Rovers · Vlerësimi 7.89.1F27.11.25 · Tampines Rovers 5 - 3 Kaya FC · Vlerësimi 9.17.2B12.03.26 · Tampines Rovers 2 - 2 Bangkok United FC · Vlerësimi 7.26.5H15.10.26 · Tampines Rovers 0 - 1 FC Machida Zelvia · Vlerësimi 6.56.0H29.10.26 · Tampines Rovers 1 - 5 Preah Khan Reach Svay Rieng FC · Vlerësimi 6.0

Ecuria e vlerësimit7 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: BG Pathum United FC 7.2, Pohang Steelers 8.3, Pohang Steelers 7.8, Kaya FC 9.1, Bangkok United FC 7.2, FC Machida Zelvia 6.5, Preah Khan Reach Svay Rieng FC 6.0mes. 7.4402.10.25 · Tampines Rovers 2 - 1 BG Pathum United FC · 7.223.10.25 · Tampines Rovers 1 - 0 Pohang Steelers · 8.306.11.25 · Pohang Steelers 1 - 1 Tampines Rovers · 7.827.11.25 · Tampines Rovers 5 - 3 Kaya FC · 9.112.03.26 · Tampines Rovers 2 - 2 Bangkok United FC · 7.215.10.26 · Tampines Rovers 0 - 1 FC Machida Zelvia · 6.529.10.26 · Tampines Rovers 1 - 5 Preah Khan Reach Svay Rieng FC · 6.06.09.1

Profili për 90 minuta5 ndeshje · 432 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.29, Saktësi pasimi 85%, Dyluftime 50%, Rikthime topi 1.67, Faulle të fituara 2.63Gjuajtje: 2.29Saktësi pasimi: 85%Dyluftime: 50%Rikthime topi: 1.67Faulle të fituara: 2.63Gjuajtje2.29Saktësi pasimi85%Dyluftime50%Rikthime topi1.67Faulle të fituara2.63
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.29
Saktësi pasimi85%
Dyluftime50%
Rikthime topi1.67
Faulle të fituara2.63
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2025: Gola 4, Asiste 2; 2026: Gola 0, Asiste 02025 · Gola: 42025 · Asiste: 2

Minutat e luajtura7 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 7 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8402.10.25 · Titullar: 74'23.10.25 · Titullar: 82'06.11.25 · Titullar: 74'27.11.25 · Titullar: 89'12.03.26 · Titullar: 89'15.10.26 · Titullar: 90'29.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme5 ndeshje · 432 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)11 (3)2.29 për 90
  • Driblime të suksesshme2 / 5

Pasimet

  • Pasime kyçe3
  • Saktësia e pasimeve85%65 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje6 · 2
  • Duele të fituara21 / 42
  • Faulle të fituara102.63 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026AFC Champions League Two, Group GTampines Rovers20018000
2025AFC Champions League Two, Group GTampines Rovers84249400
Gjithsej104267400

Klubet

Rreth

H. Higashikawa luan si sulmues te Tampines Rovers. Data e lindjes: 13 korr 2002 (24 vjeç). Kombësia: Japan. Në sezonin 2026: 2 ndeshje, 180 minuta, 0 gola dhe 0 asistime.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë