ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Dundalk FCMesfushor

H. Groome

Numri i fanellës
8
Mesfushor

Sezoni 2026Premier Division

32Ndeshje16 herë titullar
1200Minuta
1Gola
1Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.33
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje34
Gola + asiste për 90 min0.26

Numrat nga 32 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.1B31.07.26 · Dundalk FC 1 - 1 Sligo Rovers · Vlerësimi 7.16.0H07.08.26 · Shamrock Rovers 3 - 2 Dundalk FC · Vlerësimi 6.05.7H21.08.26 · Dundalk FC 1 - 2 Galway United FC · Vlerësimi 5.76.0F28.08.26 · Drogheda United 2 - 3 Dundalk FC · Vlerësimi 6.06.6B11.09.26 · Waterford FC 1 - 1 Dundalk FC · Vlerësimi 6.66.2H14.09.26 · Dundalk FC 0 - 4 St. Patrick's Athletic · Vlerësimi 6.2–H02.10.26 · Dundalk FC 1 - 2 Bohemians FC Dublin6.5B17.10.26 · Sligo Rovers 1 - 1 Dundalk FC · Vlerësimi 6.56.5H23.10.26 · Derry City 2 - 1 Dundalk FC · Vlerësimi 6.5–F30.10.26 · Dundalk FC 3 - 1 Shamrock Rovers

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Derry City 6.4, Waterford FC 8.4, Shelbourne FC 6.0, St. Patrick's Athletic 6.9, Sligo Rovers 7.1, Shamrock Rovers 6.0, Galway United FC 5.7, Drogheda United 6.0, Waterford FC 6.6, St. Patrick's Athletic 6.2, Sligo Rovers 6.5, Derry City 6.5mes. 6.5329.05.26 · Dundalk FC 2 - 1 Derry City · 6.426.06.26 · Dundalk FC 2 - 3 Waterford FC · 8.403.07.26 · Shelbourne FC 2 - 1 Dundalk FC · 6.024.07.26 · St. Patrick's Athletic 1 - 1 Dundalk FC · 6.931.07.26 · Dundalk FC 1 - 1 Sligo Rovers · 7.107.08.26 · Shamrock Rovers 3 - 2 Dundalk FC · 6.021.08.26 · Dundalk FC 1 - 2 Galway United FC · 5.728.08.26 · Drogheda United 2 - 3 Dundalk FC · 6.011.09.26 · Waterford FC 1 - 1 Dundalk FC · 6.614.09.26 · Dundalk FC 0 - 4 St. Patrick's Athletic · 6.217.10.26 · Sligo Rovers 1 - 1 Dundalk FC · 6.523.10.26 · Derry City 2 - 1 Dundalk FC · 6.56.58.4

Profili për 90 minuta32 ndeshje · 1200 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.80, Pasime kyçe 2.25, Driblime 0.89, Saktësi pasimi 80%, Dyluftime 42%, Rikthime topi 4.34, Faulle të fituara 1.70Gjuajtje: 2.80Pasime kyçe: 2.25Driblime: 0.89Saktësi pasimi: 80%Dyluftime: 42%Rikthime topi: 4.34Faulle të fituara: 1.70Gjuajtje2.80Pasime kyçe2.25Driblime0.89Saktësi pasimi80%Dyluftime42%Rikthime topi4.34Faulle të fituara1.70
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.80
Pasime kyçe2.25
Driblime0.89
Saktësi pasimi80%
Dyluftime42%
Rikthime topi4.34
Faulle të fituara1.70
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 3501.05.26 · Nga stoli: 17'04.05.26 · Titullar: 57'08.05.26 · Nga stoli: 45'15.05.26 · Nga stoli: 31'29.05.26 · Nga stoli: 19'12.06.26 · Nga stoli: 1'26.06.26 · Titullar: 68'03.07.26 · Titullar: 16'10.07.26 · Nga stoli: 10'24.07.26 · Titullar: 90'31.07.26 · Titullar: 63'07.08.26 · Nga stoli: 53'21.08.26 · Titullar: 31'28.08.26 · Titullar: 56'11.09.26 · Nga stoli: 18'14.09.26 · Titullar: 45'02.10.26 · Nga stoli: 11'17.10.26 · Titullar: 16'23.10.26 · Titullar: 34'30.10.26 · Titullar: 13'

Statistika të hollësishme32 ndeshje · 1200 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)23 (9)2.80 për 90
  • Driblime të suksesshme3 / 12

Pasimet

  • Pasime kyçe202.25 për 90
  • Saktësia e pasimeve80%484 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje22 · 17
  • Duele të fituara40 / 96
  • Faulle të fituara101.70 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Premier DivisionDundalk FC3211120030
Gjithsej3211120030

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë