ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Gregory Wüthrich

Numri i fanellës
5
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Super League

5Ndeshje3 herë titullar
254Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.53
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje60
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 61 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.9B04.04.26 · FC Basel 3 - 3 BSC Young Boys · Vlerësimi 6.96.2B12.04.26 · BSC Young Boys 1 - 1 Servette FC · Vlerësimi 6.26.2H26.04.26 · BSC Young Boys 1 - 2 FC St. Gallen · Vlerësimi 6.26.3H03.05.26 · FC Lugano 1 - 0 BSC Young Boys · Vlerësimi 6.3–B17.05.26 · BSC Young Boys 3 - 3 FC Sion6.6F01.08.26 · FC Thun 1898 0 - 6 BSC Young Boys · Vlerësimi 6.66.5B08.08.26 · FC Lausanne Sport 2 - 2 BSC Young Boys · Vlerësimi 6.57.0F23.08.26 · BSC Young Boys 4 - 2 FC Vaduz · Vlerësimi 7.0–F01.09.26 · FC Zurich 2 - 4 BSC Young Boys–F24.10.26 · BSC Young Boys 2 - 0 FC St. Gallen

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FC Zurich 7.8, FC Luzern 7.5, FC Thun 1898 5.7, FC Lausanne Sport 8.2, FC Lugano 6.9, FC Basel 6.9, Servette FC 6.2, FC St. Gallen 6.2, FC Lugano 6.3, FC Thun 1898 6.6, FC Lausanne Sport 6.5, FC Vaduz 7.0mes. 6.8201.03.26 · BSC Young Boys 3 - 0 FC Zurich · 7.804.03.26 · FC Luzern 1 - 2 BSC Young Boys · 7.508.03.26 · BSC Young Boys 1 - 2 FC Thun 1898 · 5.715.03.26 · FC Lausanne Sport 0 - 2 BSC Young Boys · 8.222.03.26 · BSC Young Boys 1 - 1 FC Lugano · 6.904.04.26 · FC Basel 3 - 3 BSC Young Boys · 6.912.04.26 · BSC Young Boys 1 - 1 Servette FC · 6.226.04.26 · BSC Young Boys 1 - 2 FC St. Gallen · 6.203.05.26 · FC Lugano 1 - 0 BSC Young Boys · 6.301.08.26 · FC Thun 1898 0 - 6 BSC Young Boys · 6.608.08.26 · FC Lausanne Sport 2 - 2 BSC Young Boys · 6.523.08.26 · BSC Young Boys 4 - 2 FC Vaduz · 7.07.08.2

Profili për 90 minuta30 ndeshje · 2150 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.16, Pasime kyçe 1.47, Saktësi pasimi 85%, Dyluftime 61%, Rikthime topi 8.71, Faulle të fituara 1.71Gjuajtje: 1.16Pasime kyçe: 1.47Saktësi pasimi: 85%Dyluftime: 61%Rikthime topi: 8.71Faulle të fituara: 1.71Gjuajtje1.16Pasime kyçe1.47Saktësi pasimi85%Dyluftime61%Rikthime topi8.71Faulle të fituara1.71
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.16
Pasime kyçe1.47
Saktësi pasimi85%
Dyluftime61%
Rikthime topi8.71
Faulle të fituara1.71
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 1, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 2; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Gola: 12025 · Asiste: 2

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 7329.01.26 · Titullar: 90'01.02.26 · Titullar: 90'07.02.26 · Titullar: 66'14.02.26 · Titullar: 90'22.02.26 · Titullar: 90'01.03.26 · Titullar: 74'04.03.26 · Titullar: 90'08.03.26 · Titullar: 90'15.03.26 · Titullar: 90'22.03.26 · Titullar: 90'04.04.26 · Titullar: 90'12.04.26 · Titullar: 67'26.04.26 · Titullar: 90'03.05.26 · Titullar: 90'17.05.26 · Titullar: 6'01.08.26 · Titullar: 60'08.08.26 · Titullar: 90'23.08.26 · Titullar: 90'01.09.26 · Nga stoli: 13'24.10.26 · Nga stoli: 1'

Statistika të hollësishme30 ndeshje · 2150 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)9 (2)1.16 për 90
  • Driblime të suksesshme0 / 2

Pasimet

  • Pasime kyçe51.47 për 90
  • Saktësia e pasimeve85%1146 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje31 · 71
  • Duele të fituara127 / 207
  • Faulle të fituara231.71 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Super LeagueBSC Young Boys50025400
2025Super LeagueBSC Young Boys2500194061
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys40227800
2024BundesligaSK Sturm Graz2110167441
UEFA Champions LeagueSK Sturm Graz40028000
UEFA Nations League, League A, Gr. 1Switzerland20012710
Gjithsej61124553112

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë