Girona FCMesfushor
Fran Beltrán
- Numri i fanellës
- 8
Mesfushor
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026LaLiga 2
11Ndeshje10 herë titullar
865Minuta
1Gola
1Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.81
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje78
Gola + asiste për 90 min0.23
Numrat nga 79 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
7.1H21.08.26 · Cordoba CF 2 - 1 Girona FC · Vlerësimi 7.18.5F29.08.26 · Girona FC 5 - 2 UD Las Palmas · Vlerësimi 8.56.1F05.09.26 · Sporting Gijon 0 - 2 Girona FC · Vlerësimi 6.16.4H12.09.26 · Girona FC 1 - 2 CD Castellon · Vlerësimi 6.47.1F19.09.26 · Cadiz CF 1 - 2 Girona FC · Vlerësimi 7.16.7B04.10.26 · Girona FC 0 - 0 Mallorca · Vlerësimi 6.77.5B12.10.26 · CD Tenerife 1 - 1 Girona FC · Vlerësimi 7.5–F18.10.26 · Girona FC 2 - 0 FC Andorra6.1F24.10.26 · Girona FC 5 - 1 Celta de Vigo B · Vlerësimi 6.15.8H31.10.26 · Real Sociedad B 1 - 0 Girona FC · Vlerësimi 5.8
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta32 ndeshje · 2164 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.25 |
| Pasime kyçe | 1.88 |
| Driblime | 1.26 |
| Saktësi pasimi | 91% |
| Dyluftime | 45% |
| Rikthime topi | 3.62 |
| Faulle të fituara | 1.48 |
Ndeshjet e fundit
- Segunda DivisionReal Sociedad B1Girona FC090' Titullar5.8
- Segunda DivisionGirona FC5Celta de Vigo B159' Titullar6.1
- Segunda DivisionGirona FC2FC Andorra090' Titullar
- Segunda DivisionCD Tenerife1Girona FC190' Titullar7.5
- Segunda DivisionGirona FC0Mallorca024' Nga stoli6.7
- Segunda DivisionCadiz CF1Girona FC290' Titullar7.1
- Segunda DivisionGirona FC1CD Castellon290' Titullar6.4
- Segunda DivisionSporting Gijon0Girona FC2Të verdhë 168' Titullar6.1
- Segunda DivisionGirona FC5UD Las Palmas2Gola 1AAsiste 184' Titullar8.5
- Segunda DivisionCordoba CF2Girona FC190' Titullar7.1
- Segunda DivisionGirona FC1Leganes1Të verdhë 190' Titullar7.2
- LaLigaGirona FC1Elche CF132' Nga stoli6.8
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme32 ndeshje · 2164 min
Sulmi
- Goditje (në portë)11 (7)1.25 për 90
- Driblime të suksesshme7 / 13
Pasimet
- Pasime kyçe201.88 për 90
- Saktësia e pasimeve91%1396 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje40 · 25
- Duele të fituara84 / 188
- Faulle të fituara231.48 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | LaLiga 2Girona FC | 11 | 1 | 1 | 865 | 2 | 0 |
| 2025 | Copa del ReyCelta de Vigo | 1 | 0 | 0 | 120 | 0 | 0 |
| LaLigaCelta de Vigo | 10 | 0 | 0 | 542 | 0 | 0 | |
| LaLigaGirona FC | 17 | 1 | 0 | 1020 | 3 | 0 | |
| UEFA Europa LeagueCelta de Vigo | 4 | 0 | 0 | 310 | 0 | 0 | |
| 2024 | Copa del ReyCelta de Vigo | 2 | 0 | 0 | 146 | 1 | 0 |
| LaLigaCelta de Vigo | 34 | 2 | 1 | 2427 | 3 | 0 | |
| Gjithsej | 79 | 4 | 2 | 5430 | 9 | 0 | |
Klubet
- Girona FCAktual#8
- Celta de VigoAktual#8
