MFK RuzomberokMbrojtës
Filip Souček
- Numri i fanellës
- 26
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026First League
4Ndeshje4 herë titullar
335Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.09
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje63
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 27 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
7.3H10.08.25 · FC Spartak Trnava 1 - 0 FC Tatran Presov · Vlerësimi 7.37.6B04.10.25 · KFC Komarno 0 - 0 FC Tatran Presov · Vlerësimi 7.6–F09.11.25 · FC Tatran Presov 2 - 1 FC Spartak Trnava–H21.03.26 · FC Kosice 2 - 1 FC Tatran Presov7.8B04.04.26 · FC Tatran Presov 0 - 0 MFK Ruzomberok · Vlerësimi 7.85.4H26.04.26 · FC Tatran Presov 0 - 1 AS Trencin · Vlerësimi 5.47.9B26.07.26 · MFK Ruzomberok 1 - 1 FK DAC Dunajska Streda · Vlerësimi 7.96.5H01.08.26 · MFK Skalica 2 - 1 MFK Ruzomberok · Vlerësimi 6.57.6H08.08.26 · MFK Ruzomberok 1 - 4 FK Zeleziarne Podbrezova · Vlerësimi 7.66.6B11.10.26 · MFK Ruzomberok 2 - 2 MSK Zilina · Vlerësimi 6.6
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta8 ndeshje · 493 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.47 |
| Pasime kyçe | 2.10 |
| Saktësi pasimi | 71% |
| Dyluftime | 54% |
| Rikthime topi | 4.70 |
| Faulle të fituara | 3.56 |
Ndeshjet e fundit
- First LeagueMFK Ruzomberok2MSK Zilina269' Titullar6.6
- First LeagueMFK Ruzomberok1FK Zeleziarne Podbrezova488' Titullar7.6
- First LeagueMFK Skalica2MFK Ruzomberok190' Titullar6.5
- First LeagueMFK Ruzomberok1FK DAC Dunajska Streda188' Titullar7.9
- First LeagueFC Tatran Presov0AS Trencin1Të verdhë 190' Titullar5.4
- First LeagueFC Tatran Presov0MFK Ruzomberok046' Nga stoli7.8
- First LeagueFC Kosice2FC Tatran Presov1Të verdhë 19' Nga stoli
- First LeagueFC Tatran Presov2FC Spartak Trnava113' Nga stoli
- First LeagueKFC Komarno0FC Tatran Presov090' Titullar7.6
- First LeagueFC Spartak Trnava1FC Tatran Presov045' Nga stoli7.3
- First LeagueFC Tatran Presov2SK Slovan Bratislava224' Nga stoli6.3
- First LeagueMFK Ruzomberok1AS Trencin045' Titullar6.5
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme8 ndeshje · 493 min
Sulmi
- Goditje (në portë)5 (1)1.47 për 90
- Driblime të suksesshme4 / 12
Pasimet
- Pasime kyçe112.10 për 90
- Saktësia e pasimeve71%200 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje16 · 5
- Duele të fituara45 / 84
- Faulle të fituara163.56 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | First LeagueMFK Ruzomberok | 4 | 0 | 0 | 335 | 0 | 0 |
| 2025 | First LeagueFC Tatran Presov | 7 | 0 | 0 | 317 | 2 | 0 |
| 2024 | First LeagueMFK Ruzomberok | 11 | 2 | 0 | 677 | 4 | 0 |
| First League1.FC Slovacko | 5 | 0 | 0 | 58 | 0 | 0 | |
| Gjithsej | 27 | 2 | 0 | 1387 | 6 | 0 | |
Klubet
- 1.FC SlovackoAktual#26
- MFK RuzomberokAktual#7
- FC Tatran PresovAktual#7
