FC Ingolstadt 04Mesfushor
Dennis Kaygın
- Numri i fanellës
- 10
Mesfushor
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 20263. Liga
5Ndeshje5 herë titullar
301Minuta
0Gola
2Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.55
Gola + asiste3
Minuta për ndeshje57
Gola + asiste për 90 min0.47
Numrat nga 49 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
5.4H21.03.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 2 Alemannia Aachen · Vlerësimi 5.46.5H08.04.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 2 FC Viktoria Koln · Vlerësimi 6.57.0H18.04.26 · FC Ingolstadt 04 0 - 1 VfL Osnabruck · Vlerësimi 7.07.9F25.04.26 · TSG 1899 Hoffenheim II 0 - 3 FC Ingolstadt 04 · Vlerësimi 7.96.1H03.05.26 · FC Ingolstadt 04 3 - 5 Erzgebirge Aue · Vlerësimi 6.16.3H11.10.26 · FC Ingolstadt 04 2 - 4 Wehen Wiesbaden · Vlerësimi 6.36.1F14.10.26 · SV Waldhof Mannheim 0 - 3 FC Ingolstadt 04 · Vlerësimi 6.17.3F17.10.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 0 Rot-Weiss Essen · Vlerësimi 7.36.2F24.10.26 · FC Ingolstadt 04 2 - 1 MSV Duisburg · Vlerësimi 6.26.7B31.10.26 · TSV Havelse 1 - 1 FC Ingolstadt 04 · Vlerësimi 6.7
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta20 ndeshje · 1271 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 2.23 |
| Pasime kyçe | 1.81 |
| Driblime | 2.27 |
| Saktësi pasimi | 74% |
| Dyluftime | 36% |
| Rikthime topi | 1.20 |
| Faulle të fituara | 1.42 |
Ndeshjet e fundit
- 3. LigaTSV Havelse1FC Ingolstadt 041AAsiste 188' Titullar6.7
- 3. LigaFC Ingolstadt 042MSV Duisburg124' Titullar6.2
- 3. LigaFC Ingolstadt 041Rot-Weiss Essen0AAsiste 165' Titullar7.3
- 3. LigaSV Waldhof Mannheim0FC Ingolstadt 04364' Titullar6.1
- 3. LigaFC Ingolstadt 042Wehen Wiesbaden460' Titullar6.3
- 3. LigaFC Ingolstadt 043Erzgebirge Aue520' Titullar6.1
- 3. LigaTSG 1899 Hoffenheim II0FC Ingolstadt 043AAsiste 190' Titullar7.9
- 3. LigaFC Ingolstadt 040VfL Osnabruck173' Titullar7.0
- 3. LigaFC Ingolstadt 041FC Viktoria Koln226' Nga stoli6.5
- 3. LigaFC Ingolstadt 041Alemannia Aachen2Të verdhë 162' Titullar5.4
- 3. LigaSSV Ulm 18461FC Ingolstadt 04379' Titullar6.5
- 3. LigaFC Ingolstadt 041SC Verl265' Titullar6.5
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme20 ndeshje · 1271 min
Sulmi
- Goditje (në portë)22 (10)2.23 për 90
- Driblime të suksesshme32 / 55
Pasimet
- Pasime kyçe191.81 për 90
- Saktësia e pasimeve74%384 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje3 · 14
- Duele të fituara87 / 240
- Faulle të fituara201.42 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3. LigaFC Ingolstadt 04 | 5 | 0 | 2 | 301 | 0 | 0 |
| 2025 | 3. LigaFC Ingolstadt 04 | 18 | 5 | 1 | 1130 | 5 | 0 |
| 2024 | BundesligaSK Rapid Wien | 9 | 0 | 0 | 364 | 2 | 0 |
| EredivisieWillem II Tilburg | 13 | 1 | 1 | 341 | 0 | 0 | |
| UEFA Conference LeagueSK Rapid Wien | 4 | 0 | 0 | 88 | 0 | 0 | |
| Gjithsej | 49 | 6 | 4 | 2224 | 7 | 0 | |
Klubet
- FC Ingolstadt 04Aktual#10
- SK Rapid WienAktual#24
- Willem II TilburgAktual#77
