SSV Ulm 1846Mesfushor
Dennis Chessa
- Numri i fanellës
- 11
Mesfushor
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 20253. Liga · DFB Pokal
24Ndeshje22 herë titullar
1871Minuta
5Gola
3Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.62
Gola + asiste3
Minuta për ndeshje80
Gola + asiste për 90 min0.34
Numrat nga 49 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
8.3H06.02.26 · SV Waldhof Mannheim 2 - 1 SSV Ulm 1846 · Vlerësimi 8.35.4H15.02.26 · SSV Ulm 1846 1 - 3 Alemannia Aachen · Vlerësimi 5.47.5B21.02.26 · SSV Ulm 1846 1 - 1 1.FC Saarbrucken · Vlerësimi 7.56.9B28.02.26 · Jahn Regensburg 1 - 1 SSV Ulm 1846 · Vlerësimi 6.96.2H03.03.26 · SSV Ulm 1846 1 - 3 TSG 1899 Hoffenheim II · Vlerësimi 6.25.8B21.03.26 · Energie Cottbus 1 - 1 SSV Ulm 1846 · Vlerësimi 5.86.6F05.04.26 · SSV Ulm 1846 1 - 0 SC Verl · Vlerësimi 6.65.6B08.04.26 · VfB Stuttgart II 1 - 1 SSV Ulm 1846 · Vlerësimi 5.67.2F18.04.26 · SSV Ulm 1846 2 - 1 TSV Havelse · Vlerësimi 7.26.7H25.04.26 · TSV 1860 München 3 - 2 SSV Ulm 1846 · Vlerësimi 6.7
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta18 ndeshje · 1510 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.40 |
| Pasime kyçe | 1.83 |
| Driblime | 2.80 |
| Saktësi pasimi | 74% |
| Dyluftime | 34% |
| Rikthime topi | 1.61 |
| Faulle të fituara | 1.31 |
Ndeshjet e fundit
- 3. LigaTSV 1860 München3SSV Ulm 18462AAsiste 190' Titullar6.7
- 3. LigaSSV Ulm 18462TSV Havelse1Gola 190' Titullar7.2
- 3. LigaVfB Stuttgart II1SSV Ulm 18461Të verdhë 188' Titullar5.6
- 3. LigaSSV Ulm 18461SC Verl090' Titullar6.6
- 3. LigaEnergie Cottbus1SSV Ulm 1846120' Nga stoli5.8
- 3. LigaSSV Ulm 18461TSG 1899 Hoffenheim II390' Titullar6.2
- 3. LigaJahn Regensburg1SSV Ulm 18461Gola 181' Titullar6.9
- 3. LigaSSV Ulm 184611.FC Saarbrucken190' Titullar7.5
- 3. LigaSSV Ulm 18461Alemannia Aachen369' Titullar5.4
- 3. LigaSV Waldhof Mannheim2SSV Ulm 1846190' Titullar8.3
- 3. LigaSSV Ulm 18461MSV Duisburg090' Titullar5.9
- 3. LigaErzgebirge Aue0SSV Ulm 18463AAsiste 190' Titullar8.8
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme18 ndeshje · 1510 min
Sulmi
- Goditje (në portë)18 (9)1.40 për 90
- Driblime të suksesshme47 / 63
Pasimet
- Pasime kyçe271.83 për 90
- Saktësia e pasimeve74%462 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje11 · 16
- Duele të fituara126 / 370
- Faulle të fituara221.31 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3. LigaSSV Ulm 1846 | 23 | 5 | 3 | 1794 | 2 | 0 |
| DFB PokalSSV Ulm 1846 | 1 | 0 | 0 | 77 | 0 | 0 | |
| 2024 | 2. BundesligaSSV Ulm 1846 | 24 | 0 | 3 | 1326 | 5 | 0 |
| DFB PokalSSV Ulm 1846 | 1 | 0 | 0 | 62 | 0 | 0 | |
| Gjithsej | 49 | 5 | 6 | 3259 | 7 | 0 | |
Klubet
- SSV Ulm 1846Aktual#11
