ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Corentin Fatou

Numri i fanellës
17
Sulmues

Sezoni 2026Ligue 2

2Ndeshje0 herë titullar
34Minuta
0Gola
1Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.41
Gola + asiste3
Minuta për ndeshje32
Gola + asiste për 90 min0.83

Numrat nga 33 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.3F06.03.26 · US Boulogne 4 - 2 Amiens · Vlerësimi 7.37.0F13.03.26 · SPC Bastia 0 - 1 US Boulogne · Vlerësimi 7.05.7B20.03.26 · US Boulogne 0 - 0 Nancy Lorraine · Vlerësimi 5.76.4B04.04.26 · Stade Reims 0 - 0 US Boulogne · Vlerësimi 6.4–B11.04.26 · US Boulogne 0 - 0 Le Mans–H18.04.26 · ES Troyes 1 - 0 US Boulogne6.0H27.04.26 · US Boulogne 2 - 6 USL Dunkerque · Vlerësimi 6.05.8H02.05.26 · US Boulogne 1 - 2 Annecy FC · Vlerësimi 5.8–H04.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 Red Star FC6.7H11.09.26 · Dijon 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 6.7

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: En Avant Guingamp 6.2, Montpellier 7.4, Red Star FC 6.3, AS Saint-Etienne 5.9, Grenoble Foot 38 5.7, Amiens 7.3, SPC Bastia 7.0, Nancy Lorraine 5.7, Stade Reims 6.4, USL Dunkerque 6.0, Annecy FC 5.8, Dijon 6.7mes. 6.3703.01.26 · En Avant Guingamp 3 - 0 US Boulogne · 6.216.01.26 · US Boulogne 1 - 0 Montpellier · 7.424.01.26 · Red Star FC 2 - 2 US Boulogne · 6.331.01.26 · AS Saint-Etienne 0 - 1 US Boulogne · 5.927.02.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 US Boulogne · 5.706.03.26 · US Boulogne 4 - 2 Amiens · 7.313.03.26 · SPC Bastia 0 - 1 US Boulogne · 7.020.03.26 · US Boulogne 0 - 0 Nancy Lorraine · 5.704.04.26 · Stade Reims 0 - 0 US Boulogne · 6.427.04.26 · US Boulogne 2 - 6 USL Dunkerque · 6.002.05.26 · US Boulogne 1 - 2 Annecy FC · 5.811.09.26 · Dijon 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.76.77.4

Profili për 90 minuta19 ndeshje · 871 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.63, Pasime kyçe 2.02, Saktësi pasimi 60%, Dyluftime 44%, Rikthime topi 2.77, Faulle të fituara 1.93Gjuajtje: 2.63Pasime kyçe: 2.02Saktësi pasimi: 60%Dyluftime: 44%Rikthime topi: 2.77Faulle të fituara: 1.93Gjuajtje2.63Pasime kyçe2.02Saktësi pasimi60%Dyluftime44%Rikthime topi2.77Faulle të fituara1.93
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.63
Pasime kyçe2.02
Saktësi pasimi60%
Dyluftime44%
Rikthime topi2.77
Faulle të fituara1.93
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Ligue 2Dijon3Stade Lavallois Mayenne FC2Asiste 122' Nga stoli6.7
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC1Red Star FC212' Nga stoli
  • Ligue 2US Boulogne1Annecy FC226' Nga stoli5.8
  • Ligue 2US Boulogne2USL Dunkerque617' Nga stoli6.0
  • Ligue 2ES Troyes1US Boulogne014' Nga stoli
  • Ligue 2US Boulogne0Le Mans012' Nga stoli
  • Ligue 2Stade Reims0US Boulogne016' Nga stoli6.4
  • Ligue 2US Boulogne0Nancy Lorraine068' Titullar5.7
  • Ligue 2SPC Bastia0US Boulogne1Asiste 168' Titullar7.0
  • Ligue 2US Boulogne4Amiens2Gola 169' Titullar7.3
  • Ligue 2Grenoble Foot 380US Boulogne028' Nga stoli5.7
  • Ligue 2AS Saint-Etienne0US Boulogne1Të verdhë 116' Nga stoli5.9

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 6, Asiste 2; 2026: Gola 0, Asiste 12025 · Gola: 62025 · Asiste: 22026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 4831.10.25 · Titullar: 82'07.11.25 · Titullar: 73'21.11.25 · Titullar: 89'05.12.25 · Titullar: 83'15.12.25 · Titullar: 78'03.01.26 · Titullar: 66'16.01.26 · Titullar: 69'24.01.26 · Titullar: 45'31.01.26 · Nga stoli: 16'27.02.26 · Nga stoli: 28'06.03.26 · Titullar: 69'13.03.26 · Titullar: 68'20.03.26 · Titullar: 68'04.04.26 · Nga stoli: 16'11.04.26 · Nga stoli: 12'18.04.26 · Nga stoli: 14'27.04.26 · Nga stoli: 17'02.05.26 · Nga stoli: 26'04.09.26 · Nga stoli: 12'11.09.26 · Nga stoli: 22'

Statistika të hollësishme19 ndeshje · 871 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)16 (7)2.63 për 90
  • Driblime të suksesshme1 / 4

Pasimet

  • Pasime kyçe112.02 për 90
  • Saktësia e pasimeve60%197 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje7 · 4
  • Duele të fituara37 / 84
  • Faulle të fituara91.93 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC2013400
2025Ligue 2US Boulogne2962126610
2024Ligue 2US Boulogne2002800
Gjithsej3363132810

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë