ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
East BengalMbrojtës

Chungnunga Lal

Numri i fanellës
5
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026AFC Champions League Two, Group G · Indian Super League

3Ndeshje3 herë titullar
270Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.52
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje75
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 27 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.7F26.02.25 · East Bengal 2 - 0 Hyderabad · Vlerësimi 7.76.9F16.02.26 · SC East Bengal 3 - 0 NorthEast United FC · Vlerësimi 6.96.5F21.02.26 · SC East Bengal 4 - 1 Sporting Delhi · Vlerësimi 6.55.7H27.02.26 · SC East Bengal 1 - 2 Jamshedpur FC · Vlerësimi 5.76.6B05.03.26 · SC East Bengal 0 - 0 FC Goa · Vlerësimi 6.66.2F05.05.26 · Mumbai City FC 1 - 2 SC East Bengal · Vlerësimi 6.26.3B11.05.26 · SC East Bengal 0 - 0 RoundGlass Punjab FC · Vlerësimi 6.36.1H13.10.26 · SC East Bengal 2 - 3 Al Shorta SC Baghdad · Vlerësimi 6.18.0F18.10.26 · Churchill Brothers 0 - 4 SC East Bengal · Vlerësimi 8.05.2F23.10.26 · Inter Kashi 1 - 5 SC East Bengal · Vlerësimi 5.2

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Chennaiyin FC 4.6, RoundGlass Punjab FC 7.8, Hyderabad 7.7, NorthEast United FC 6.9, Sporting Delhi 6.5, Jamshedpur FC 5.7, FC Goa 6.6, Mumbai City FC 6.2, RoundGlass Punjab FC 6.3, Al Shorta SC Baghdad 6.1, Churchill Brothers 8.0, Inter Kashi 5.2mes. 6.4708.02.25 · East Bengal 0 - 3 Chennaiyin FC · 4.622.02.25 · RoundGlass Punjab FC 1 - 3 East Bengal · 7.826.02.25 · East Bengal 2 - 0 Hyderabad · 7.716.02.26 · SC East Bengal 3 - 0 NorthEast United FC · 6.921.02.26 · SC East Bengal 4 - 1 Sporting Delhi · 6.527.02.26 · SC East Bengal 1 - 2 Jamshedpur FC · 5.705.03.26 · SC East Bengal 0 - 0 FC Goa · 6.605.05.26 · Mumbai City FC 1 - 2 SC East Bengal · 6.211.05.26 · SC East Bengal 0 - 0 RoundGlass Punjab FC · 6.313.10.26 · SC East Bengal 2 - 3 Al Shorta SC Baghdad · 6.118.10.26 · Churchill Brothers 0 - 4 SC East Bengal · 8.023.10.26 · Inter Kashi 1 - 5 SC East Bengal · 5.25.28.0

Profili për 90 minuta9 ndeshje · 659 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.03, Pasime kyçe 1.00, Saktësi pasimi 72%, Dyluftime 53%, Rikthime topi 3.51Gjuajtje: 1.03Pasime kyçe: 1.00Saktësi pasimi: 72%Dyluftime: 53%Rikthime topi: 3.51Gjuajtje1.03Pasime kyçe1.00Saktësi pasimi72%Dyluftime53%Rikthime topi3.51
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.03
Pasime kyçe1.00
Saktësi pasimi72%
Dyluftime53%
Rikthime topi3.51
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 2, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Gola: 2

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8217.12.24 · Titullar: 90'21.12.24 · Titullar: 90'28.12.24 · Titullar: 90'06.01.25 · Titullar: 90'11.01.25 · Titullar: 90'19.01.25 · Titullar: 90'24.01.25 · Titullar: 90'31.01.25 · Titullar: 90'08.02.25 · Titullar: 90'22.02.25 · Titullar: 90'26.02.25 · Titullar: 90'16.02.26 · Titullar: 90'21.02.26 · Titullar: 89'27.02.26 · Titullar: 25'05.03.26 · Titullar: 78'05.05.26 · Nga stoli: 17'11.05.26 · Titullar: 90'13.10.26 · Titullar: 90'18.10.26 · Titullar: 90'23.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme9 ndeshje · 659 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)4 (1)1.03 për 90
  • Driblime të suksesshme1 / 1

Pasimet

  • Pasime kyçe31.00 për 90
  • Saktësia e pasimeve72%282 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje9 · 9
  • Duele të fituara18 / 34
  • Faulle të fituara1

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026AFC Champions League Two, Group GSC East Bengal1009000
Indian Super LeagueSC East Bengal20018000
2025Indian Super LeagueSC East Bengal60038910
2024Indian Super LeagueEast Bengal18201470103
Gjithsej27202129113

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë