ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Chris Kouakou

Numri i fanellës
23
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Premier League

6Ndeshje6 herë titullar
281Minuta
0Gola
1Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.48
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje38
Gola + asiste për 90 min0.23

Numrat nga 14 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.2H09.05.25 · CD Feirense 2 - 1 CD Mafra · Vlerësimi 6.2–F19.08.25 · Ferencvarosi TC 1 - 3 Qarabag FK–H27.08.25 · Qarabag FK 2 - 3 Ferencvarosi TC–F01.10.25 · Qarabag FK 2 - 0 FC Copenhagen7.6F05.09.26 · Maccabi Petach Tikva 1 - 2 Ironi Tiberias FC · Vlerësimi 7.66.7B15.09.26 · Ironi Tiberias FC 2 - 2 Hapoel Jerusalem FC · Vlerësimi 6.76.0H19.09.26 · Maccabi Haifa 3 - 2 Ironi Tiberias FC · Vlerësimi 6.0–H17.10.26 · Hapoel Tel Aviv 1 - 0 Ironi Tiberias FC6.8B24.10.26 · Ironi Tiberias FC 1 - 1 Maccabi Netanya · Vlerësimi 6.85.6B31.10.26 · Bnei Sakhnin 1 - 1 Ironi Tiberias FC · Vlerësimi 5.6

Ecuria e vlerësimit10 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Pacos Ferreira 6.4, FC Vizela 6.8, FC Alverca 7.4, Uniao Leiria 7.1, CD Feirense 6.2, Maccabi Petach Tikva 7.6, Hapoel Jerusalem FC 6.7, Maccabi Haifa 6.0, Maccabi Netanya 6.8, Bnei Sakhnin 5.6mes. 6.6610.08.24 · CD Mafra 0 - 1 Pacos Ferreira · 6.430.09.24 · FC Vizela 3 - 0 CD Mafra · 6.806.10.24 · CD Mafra 1 - 1 FC Alverca · 7.428.10.24 · CD Mafra 2 - 1 Uniao Leiria · 7.109.05.25 · CD Feirense 2 - 1 CD Mafra · 6.205.09.26 · Maccabi Petach Tikva 1 - 2 Ironi Tiberias FC · 7.615.09.26 · Ironi Tiberias FC 2 - 2 Hapoel Jerusalem FC · 6.719.09.26 · Maccabi Haifa 3 - 2 Ironi Tiberias FC · 6.024.10.26 · Ironi Tiberias FC 1 - 1 Maccabi Netanya · 6.831.10.26 · Bnei Sakhnin 1 - 1 Ironi Tiberias FC · 5.65.67.6

Profili për 90 minuta6 ndeshje · 281 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 0.64, Pasime kyçe 0.32, Driblime 1.28, Saktësi pasimi 77%, Dyluftime 57%, Rikthime topi 2.88, Faulle të fituara 2.88Gjuajtje: 0.64Pasime kyçe: 0.32Driblime: 1.28Saktësi pasimi: 77%Dyluftime: 57%Rikthime topi: 2.88Faulle të fituara: 2.88Gjuajtje0.64Pasime kyçe0.32Driblime1.28Saktësi pasimi77%Dyluftime57%Rikthime topi2.88Faulle të fituara2.88
Profili për 90 minuta
Gjuajtje0.64
Pasime kyçe0.32
Driblime1.28
Saktësi pasimi77%
Dyluftime57%
Rikthime topi2.88
Faulle të fituara2.88
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 12026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura14 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 14 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 4710.08.24 · Titullar: 66'30.09.24 · Nga stoli: 31'06.10.24 · Titullar: 90'28.10.24 · Titullar: 86'09.05.25 · Titullar: 90'19.08.25 · Nga stoli: 1'27.08.25 · Nga stoli: 11'01.10.25 · Nga stoli: 1'05.09.26 · Titullar: 89'15.09.26 · Titullar: 90'19.09.26 · Titullar: 38'17.10.26 · Titullar: 3'24.10.26 · Titullar: 42'31.10.26 · Titullar: 19'

Statistika të hollësishme6 ndeshje · 281 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)2 (0)0.64 për 90
  • Driblime të suksesshme4 / 7

Pasimet

  • Pasime kyçe10.32 për 90
  • Saktësia e pasimeve77%115 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje7 · 2
  • Duele të fituara21 / 37
  • Faulle të fituara92.88 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Premier LeagueIroni Tiberias FC60128130
2025UEFA Champions LeagueQarabag FK3001300
2024Liga Portugal 2CD Mafra50036300
Gjithsej140165730

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë