ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Chafik Gourichy

Numri i fanellës
7
Mbrojtës

Sezoni 2026Ligue 2

9Ndeshje3 herë titullar
377Minuta
0Gola
1Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje39
Gola + asiste për 90 min0.23

Numrat nga 13 ndeshje në arkivin tonë.

FormaRezultati i 10 ndeshjeve të fundit

B06.12.24 · SC Verl 1 - 1 1.FC Saarbrucken · Vlerësimi 5.9F14.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 NantesB22.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FCH28.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38H04.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 Red Star FCH11.09.26 · Dijon 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FCB18.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 1 Sochaux MontbeliardH09.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FCB16.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 3 Clermont FootH23.10.26 · Nancy Lorraine 1 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 5.5

Ecuria e vlerësimit5 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Olympique de Marseille 6.5, Sandhausen 6.3, 1. FC Nurnberg 6.2, SC Verl 5.9, Nancy Lorraine 5.5mes. 6.0807.01.24 · US Thionville Lusitanos 0 - 1 Olympique de Marseille · 6.511.08.24 · 1.FC Saarbrucken 0 - 1 Sandhausen · 6.318.08.24 · 1.FC Saarbrucken 1 - 1 1. FC Nurnberg · 6.206.12.24 · SC Verl 1 - 1 1.FC Saarbrucken · 5.923.10.26 · Nancy Lorraine 1 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 5.55.56.5

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2023: Gola 0, Asiste 0; 2024: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 12026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura13 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 13 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 4107.01.24 · Titullar: 80'11.08.24 · Nga stoli: 16'18.08.24 · Nga stoli: 49'06.12.24 · Nga stoli: 16'14.08.26 · Nga stoli: 25'22.08.26 · Nga stoli: 22'28.08.26 · Nga stoli: 26'04.09.26 · Titullar: 68'11.09.26 · Nga stoli: 14'18.09.26 · Nga stoli: 13'09.10.26 · Nga stoli: 29'16.10.26 · Titullar: 90'23.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme8 ndeshje · 287 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)3 (3)
  • Driblime të suksesshme7 / 17

Pasimet

  • Pasime kyçe7
  • Saktësia e pasimeve77%106 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje5 · 3
  • Duele të fituara28 / 53
  • Faulle të fituara9

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC90137710
20243. Liga1.FC Saarbrucken2003200
DFB Pokal1.FC Saarbrucken1004900
2023Coupe de FranceUS Thionville Lusitanos1008000
Gjithsej130153810

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë