ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Chafik Gourichy

Forma numarası
7
Defans

Sezon 2026Lig 2

9Maç3 kez ilk 11
377Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Gol + asist1
Maç başına dakika39
90 dakikada gol + asist0.23

Sayılar arşivimizdeki 13 maçtan.

FormSon 10 maçın sonucu

B06.12.24 · SC Verl 1 - 1 1.FC Saarbrucken · Puan 5.9G14.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 NantesB22.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FCM28.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38M04.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 Red Star FCM11.09.26 · Dijon 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FCB18.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 1 Sochaux MonteliardM09.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FCB16.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 3 Clermont FootM23.10.26 · Nancy Lorraine 1 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 5.5

Reyting trendiReytingli son 5 maç

Reyting trendi: Marsilya 6.5, Sandhausen 6.3, 1. FC Nürnberg 6.2, SC Verl 5.9, Nancy Lorraine 5.5ort. 6.0807.01.24 · US Thionville Lusitanos 0 - 1 Marsilya · 6.511.08.24 · 1.FC Saarbrucken 0 - 1 Sandhausen · 6.318.08.24 · 1.FC Saarbrucken 1 - 1 1. FC Nürnberg · 6.206.12.24 · SC Verl 1 - 1 1.FC Saarbrucken · 5.923.10.26 · Nancy Lorraine 1 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 5.55.56.5

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 13 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 13 maç, Maç başına dakika 4107.01.24 · İlk 11: 80'11.08.24 · Sonradan: 16'18.08.24 · Sonradan: 49'06.12.24 · Sonradan: 16'14.08.26 · Sonradan: 25'22.08.26 · Sonradan: 22'28.08.26 · Sonradan: 26'04.09.26 · İlk 11: 68'11.09.26 · Sonradan: 14'18.09.26 · Sonradan: 13'09.10.26 · Sonradan: 29'16.10.26 · İlk 11: 90'23.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler8 maç · 287 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (3)
  • Başarılı çalım7 / 17

Pas

  • Kilit pas7
  • Pas isabeti77%106 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme5 · 3
  • Kazanılan ikili mücadele28 / 53
  • Aldırdığı faul9

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC90137710
20243. Liga1.FC Saarbrucken2003200
DFB Pokal1.FC Saarbrucken1004900
2023Coupe de FranceUS Thionville Lusitanos1008000
Toplam130153810

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım