ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
FC LuzernMbrojtës

Bung Hua Freimann

Numri i fanellës
13
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Super League

8Ndeshje7 herë titullar
622Minuta
0Gola
0Asiste
4Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.47
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje80
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 11 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.5B03.04.25 · FC Luzern 1 - 1 FC St. Gallen · Vlerësimi 6.56.4H06.04.25 · Grasshopper Club Zurich 3 - 1 FC Luzern · Vlerësimi 6.4–H02.08.26 · FC Sion 3 - 0 FC Luzern5.9B09.08.26 · FC St. Gallen 2 - 2 FC Luzern · Vlerësimi 5.97.6F22.08.26 · FC Luzern 1 - 0 FC Lausanne Sport · Vlerësimi 7.66.6B29.08.26 · Servette FC 1 - 1 FC Luzern · Vlerësimi 6.66.3F02.09.26 · FC Luzern 2 - 1 FC Vaduz · Vlerësimi 6.36.2B05.09.26 · BSC Young Boys 3 - 3 FC Luzern · Vlerësimi 6.25.8H13.09.26 · FC Luzern 2 - 4 FC Basel · Vlerësimi 5.86.9B31.10.26 · FC Luzern 1 - 1 FC Sion · Vlerësimi 6.9

Ecuria e vlerësimit10 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FC Lausanne Sport 7.5, FC St. Gallen 6.5, Grasshopper Club Zurich 6.4, FC St. Gallen 5.9, FC Lausanne Sport 7.6, Servette FC 6.6, FC Vaduz 6.3, BSC Young Boys 6.2, FC Basel 5.8, FC Sion 6.9mes. 6.5730.03.25 · FC Lausanne Sport 1 - 4 FC Luzern · 7.503.04.25 · FC Luzern 1 - 1 FC St. Gallen · 6.506.04.25 · Grasshopper Club Zurich 3 - 1 FC Luzern · 6.409.08.26 · FC St. Gallen 2 - 2 FC Luzern · 5.922.08.26 · FC Luzern 1 - 0 FC Lausanne Sport · 7.629.08.26 · Servette FC 1 - 1 FC Luzern · 6.602.09.26 · FC Luzern 2 - 1 FC Vaduz · 6.305.09.26 · BSC Young Boys 3 - 3 FC Luzern · 6.213.09.26 · FC Luzern 2 - 4 FC Basel · 5.831.10.26 · FC Luzern 1 - 1 FC Sion · 6.96.97.6

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 1; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Asiste: 1

Minutat e luajtura11 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 11 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8130.03.25 · Titullar: 90'03.04.25 · Titullar: 90'06.04.25 · Titullar: 90'02.08.26 · Nga stoli: 8'09.08.26 · Titullar: 90'22.08.26 · Titullar: 83'29.08.26 · Titullar: 90'02.09.26 · Titullar: 90'05.09.26 · Titullar: 81'13.09.26 · Titullar: 90'31.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme8 ndeshje · 622 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)2 (0)
  • Driblime të suksesshme1 / 3

Pasimet

  • Pasime kyçe0
  • Saktësia e pasimeve79%285 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje13 · 13
  • Duele të fituara33 / 58
  • Faulle të fituara61.53 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Super LeagueFC Luzern80062240
2024Super LeagueFC Luzern30127000
Gjithsej110189240

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë