ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Aston Oxborough

Numri i fanellës
1
Portier

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Scottish Championship

1Ndeshje1 herë titullar
90Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.87
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 29 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.8H02.01.25 · Heart of Midlothian FC 1 - 0 FC Motherwell · Vlerësimi 6.87.1F05.01.25 · FC Motherwell 2 - 0 FC Aberdeen · Vlerësimi 7.17.0B08.01.25 · FC Kilmarnock 0 - 0 FC Motherwell · Vlerësimi 7.07.4F03.05.25 · FC Dundee 1 - 2 FC Motherwell · Vlerësimi 7.45.7H10.05.25 · Heart of Midlothian FC 3 - 0 FC Motherwell · Vlerësimi 5.77.7F14.05.25 · FC Motherwell 3 - 0 FC Kilmarnock · Vlerësimi 7.7–B20.10.26 · Dunfermline Athletic FC 1 - 1 Partick Thistle FC6.7F24.10.26 · Queens Park FC 0 - 1 Dunfermline Athletic FC · Vlerësimi 6.76.7F27.10.26 · Stenhousemuir FC 0 - 1 Dunfermline Athletic FC · Vlerësimi 6.76.7F31.10.26 · Dunfermline Athletic FC 5 - 1 Inverness Caledonian Thistle FC · Vlerësimi 6.7

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FC Kilmarnock 6.7, Celtic FC 4.8, Glasgow Rangers 6.9, Heart of Midlothian FC 6.8, FC Aberdeen 7.1, FC Kilmarnock 7.0, FC Dundee 7.4, Heart of Midlothian FC 5.7, FC Kilmarnock 7.7, Queens Park FC 6.7, Stenhousemuir FC 6.7, Inverness Caledonian Thistle FC 6.7mes. 6.6820.12.24 · FC Motherwell 1 - 1 FC Kilmarnock · 6.726.12.24 · Celtic FC 4 - 0 FC Motherwell · 4.829.12.24 · FC Motherwell 2 - 2 Glasgow Rangers · 6.902.01.25 · Heart of Midlothian FC 1 - 0 FC Motherwell · 6.805.01.25 · FC Motherwell 2 - 0 FC Aberdeen · 7.108.01.25 · FC Kilmarnock 0 - 0 FC Motherwell · 7.003.05.25 · FC Dundee 1 - 2 FC Motherwell · 7.410.05.25 · Heart of Midlothian FC 3 - 0 FC Motherwell · 5.714.05.25 · FC Motherwell 3 - 0 FC Kilmarnock · 7.724.10.26 · Queens Park FC 0 - 1 Dunfermline Athletic FC · 6.727.10.26 · Stenhousemuir FC 0 - 1 Dunfermline Athletic FC · 6.731.10.26 · Dunfermline Athletic FC 5 - 1 Inverness Caledonian Thistle FC · 6.76.77.7

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 9030.10.24 · Titullar: 90'09.11.24 · Titullar: 90'23.11.24 · Titullar: 90'30.11.24 · Titullar: 90'04.12.24 · Titullar: 90'07.12.24 · Titullar: 90'14.12.24 · Titullar: 90'20.12.24 · Titullar: 90'26.12.24 · Titullar: 90'29.12.24 · Titullar: 90'02.01.25 · Titullar: 90'05.01.25 · Titullar: 90'08.01.25 · Titullar: 90'03.05.25 · Titullar: 90'10.05.25 · Titullar: 90'14.05.25 · Titullar: 90'20.10.26 · Titullar: 90'24.10.26 · Titullar: 90'27.10.26 · Titullar: 90'31.10.26 · Titullar: 90'

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Scottish ChampionshipDunfermline Athletic FC1009000
2024Scottish PremiershipFC Motherwell2500225000
Gjithsej2600234000

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë