ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Antonin Bobichon

Numri i fanellës
10
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2025Ligue 2

30Ndeshje18 herë titullar
1439Minuta
6Gola
4Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.82
Gola + asiste4
Minuta për ndeshje21
Gola + asiste për 90 min1.72

Numrat nga 48 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.8H13.02.26 · Pau FC 1 - 2 US Boulogne · Vlerësimi 6.86.6H21.02.26 · ES Troyes 4 - 3 Pau FC · Vlerësimi 6.66.1H28.02.26 · Pau FC 0 - 3 AS Saint-Etienne · Vlerësimi 6.1–B06.03.26 · Pau FC 2 - 2 SPC Bastia–F13.03.26 · Clermont Foot 0 - 1 Pau FC–B20.03.26 · Pau FC 0 - 0 Montpellier–H06.04.26 · Le Mans 4 - 0 Pau FC–F10.04.26 · Amiens 0 - 1 Pau FC7.0F17.04.26 · Pau FC 2 - 1 En Avant Guingamp · Vlerësimi 7.07.6H02.05.26 · Pau FC 1 - 3 Nancy Lorraine · Vlerësimi 7.6

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: En Avant Guingamp 5.6, Le Mans 6.1, Amiens 6.0, Rodez 9.9, USL Dunkerque 6.2, Grenoble Foot 38 6.9, Stade Lavallois Mayenne FC 6.8, US Boulogne 6.8, ES Troyes 6.6, AS Saint-Etienne 6.1, En Avant Guingamp 7.0, Nancy Lorraine 7.6mes. 6.8008.11.25 · En Avant Guingamp 2 - 2 Pau FC · 5.621.11.25 · Pau FC 1 - 2 Le Mans · 6.112.12.25 · Pau FC 1 - 2 Amiens · 6.003.01.26 · Pau FC 3 - 3 Rodez · 9.916.01.26 · USL Dunkerque 3 - 1 Pau FC · 6.223.01.26 · Pau FC 2 - 2 Grenoble Foot 38 · 6.930.01.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 1 Pau FC · 6.813.02.26 · Pau FC 1 - 2 US Boulogne · 6.821.02.26 · ES Troyes 4 - 3 Pau FC · 6.628.02.26 · Pau FC 0 - 3 AS Saint-Etienne · 6.117.04.26 · Pau FC 2 - 1 En Avant Guingamp · 7.002.05.26 · Pau FC 1 - 3 Nancy Lorraine · 7.67.69.9

Ndeshjet e fundit

  • Ligue 2Pau FC1Nancy Lorraine3Gola 174' Titullar7.6
  • Ligue 2Pau FC2En Avant Guingamp1Asiste 11' Nga stoli7.0
  • Ligue 2Amiens0Pau FC12' Nga stoli
  • Ligue 2Le Mans4Pau FC014' Nga stoli
  • Ligue 2Pau FC0Montpellier010' Nga stoli
  • Ligue 2Clermont Foot0Pau FC111' Nga stoli
  • Ligue 2Pau FC2SPC Bastia212' Nga stoli
  • Ligue 2Pau FC0AS Saint-Etienne318' Nga stoli6.1
  • Ligue 2ES Troyes4Pau FC3Asiste 158' Titullar6.6
  • Ligue 2Pau FC1US Boulogne2Gola 19' Nga stoli6.8
  • Ligue 2Red Star FC0Pau FC31' Nga stoli
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC0Pau FC190' Titullar6.8

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2023: Gola 1, Asiste 1; 2024: Gola 2, Asiste 5; 2025: Gola 6, Asiste 42023 · Gola: 12023 · Asiste: 12024 · Gola: 22024 · Asiste: 52025 · Gola: 62025 · Asiste: 4

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 3628.10.25 · Nga stoli: 45'03.11.25 · Titullar: 75'08.11.25 · Titullar: 57'21.11.25 · Nga stoli: 24'12.12.25 · Nga stoli: 29'03.01.26 · Titullar: 81'16.01.26 · Titullar: 45'23.01.26 · Titullar: 68'30.01.26 · Titullar: 90'06.02.26 · Nga stoli: 1'13.02.26 · Nga stoli: 9'21.02.26 · Titullar: 58'28.02.26 · Nga stoli: 18'06.03.26 · Nga stoli: 12'13.03.26 · Nga stoli: 11'20.03.26 · Nga stoli: 10'06.04.26 · Nga stoli: 14'10.04.26 · Nga stoli: 2'17.04.26 · Nga stoli: 1'02.05.26 · Titullar: 74'

Statistika të hollësishme18 ndeshje · 604 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)8 (7)
  • Driblime të suksesshme1 / 9

Pasimet

  • Pasime kyçe153.09 për 90
  • Saktësia e pasimeve84%275 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje4 · –
  • Duele të fituara10 / 34
  • Faulle të fituara3

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2025Ligue 2Pau FC3064143900
2024Ligue 2Pau FC1525105111
2023Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC31123900
Gjithsej48910272911

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë