ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Antonin Bobichon

Forma numarası
10
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Lig 2

30Maç18 kez ilk 11
1.439Dakika
6Gol
4Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.82
Gol + asist4
Maç başına dakika21
90 dakikada gol + asist1.72

Sayılar arşivimizdeki 48 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.8M13.02.26 · Pau FC 1 - 2 US Boulogne · Puan 6.86.6M21.02.26 · ES Troyes 4 - 3 Pau FC · Puan 6.66.1M28.02.26 · Pau FC 0 - 3 AS Saint-Étienne · Puan 6.1–B06.03.26 · Pau FC 2 - 2 SPC Bastia–G13.03.26 · Clermont Foot 0 - 1 Pau FC–B20.03.26 · Pau FC 0 - 0 Montpellier–M06.04.26 · Le Mans 4 - 0 Pau FC–G10.04.26 · Amiens SC 0 - 1 Pau FC7.0G17.04.26 · Pau FC 2 - 1 En Avant Guingamp · Puan 7.07.6M02.05.26 · Pau FC 1 - 3 Nancy Lorraine · Puan 7.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: En Avant Guingamp 5.6, Le Mans 6.1, Amiens SC 6.0, Rodez 9.9, USL Dunkerque 6.2, Grenoble Foot 38 6.9, Stade Lavallois Mayenne FC 6.8, US Boulogne 6.8, ES Troyes 6.6, AS Saint-Étienne 6.1, En Avant Guingamp 7.0, Nancy Lorraine 7.6ort. 6.8008.11.25 · En Avant Guingamp 2 - 2 Pau FC · 5.621.11.25 · Pau FC 1 - 2 Le Mans · 6.112.12.25 · Pau FC 1 - 2 Amiens SC · 6.003.01.26 · Pau FC 3 - 3 Rodez · 9.916.01.26 · USL Dunkerque 3 - 1 Pau FC · 6.223.01.26 · Pau FC 2 - 2 Grenoble Foot 38 · 6.930.01.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 1 Pau FC · 6.813.02.26 · Pau FC 1 - 2 US Boulogne · 6.821.02.26 · ES Troyes 4 - 3 Pau FC · 6.628.02.26 · Pau FC 0 - 3 AS Saint-Étienne · 6.117.04.26 · Pau FC 2 - 1 En Avant Guingamp · 7.002.05.26 · Pau FC 1 - 3 Nancy Lorraine · 7.67.69.9

Son maçları

  • Lig 2Pau FC1Nancy Lorraine3Gol 174' İlk 117.6
  • Lig 2Pau FC2En Avant Guingamp1Asist 11' Sonradan7.0
  • Lig 2Amiens SC0Pau FC12' Sonradan
  • Lig 2Le Mans4Pau FC014' Sonradan
  • Lig 2Pau FC0Montpellier010' Sonradan
  • Lig 2Clermont Foot0Pau FC111' Sonradan
  • Lig 2Pau FC2SPC Bastia212' Sonradan
  • Lig 2Pau FC0AS Saint-Étienne318' Sonradan6.1
  • Lig 2ES Troyes4Pau FC3Asist 158' İlk 116.6
  • Lig 2Pau FC1US Boulogne2Gol 19' Sonradan6.8
  • Lig 2Red Star FC0Pau FC31' Sonradan
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC0Pau FC190' İlk 116.8

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 1, Asist 1; 2024: Gol 2, Asist 5; 2025: Gol 6, Asist 42023 · Gol: 12023 · Asist: 12024 · Gol: 22024 · Asist: 52025 · Gol: 62025 · Asist: 4

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3628.10.25 · Sonradan: 45'03.11.25 · İlk 11: 75'08.11.25 · İlk 11: 57'21.11.25 · Sonradan: 24'12.12.25 · Sonradan: 29'03.01.26 · İlk 11: 81'16.01.26 · İlk 11: 45'23.01.26 · İlk 11: 68'30.01.26 · İlk 11: 90'06.02.26 · Sonradan: 1'13.02.26 · Sonradan: 9'21.02.26 · İlk 11: 58'28.02.26 · Sonradan: 18'06.03.26 · Sonradan: 12'13.03.26 · Sonradan: 11'20.03.26 · Sonradan: 10'06.04.26 · Sonradan: 14'10.04.26 · Sonradan: 2'17.04.26 · Sonradan: 1'02.05.26 · İlk 11: 74'

Ayrıntılı istatistikler19 maç · 679 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)8 (7)
  • Başarılı çalım1 / 9

Pas

  • Kilit pas1790 dk’da 2.99
  • Pas isabeti84%314 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme4 · –
  • Kazanılan ikili mücadele10 / 34
  • Aldırdığı faul3

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Lig 2Pau FC30641.43900
2024Lig 2Pau FC15251.05111
2023Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC31123900
Toplam489102.72911

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım