SL BenficaPortier
Anatoliy Trubin
- Numri i fanellës
- 1
Portier
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026UEFA Europa League · UEFA Nations League, League A, Gr. 1
5Ndeshje5 herë titullar
450Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.00
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 119 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
7.0F25.04.26 · SL Benfica 4 - 1 Moreirense · Vlerësimi 7.06.4B02.05.26 · Famalicao 2 - 2 SL Benfica · Vlerësimi 6.45.5B11.05.26 · SL Benfica 2 - 2 Braga · Vlerësimi 5.57.3F16.05.26 · Estoril Praia 1 - 3 SL Benfica · Vlerësimi 7.38.2F16.09.26 · AC Milan 0 - 2 SL Benfica · Vlerësimi 8.27.8B28.09.26 · Georgia 0 - 0 Ukraine · Vlerësimi 7.86.1H05.10.26 · Ukraine 1 - 2 Hungary · Vlerësimi 6.17.8F15.10.26 · SL Benfica 4 - 1 Celtic FC · Vlerësimi 7.86.7F22.10.26 · Omonia Nicosia 1 - 4 SL Benfica · Vlerësimi 6.77.2F05.11.26 · SL Benfica 3 - 1 KKS Lech Poznan · Vlerësimi 7.2
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Ndeshjet e fundit
- UEFA Europa LeagueSL Benfica3KKS Lech Poznan190' Titullar7.2
- UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia1SL Benfica490' Titullar6.7
- UEFA Europa LeagueSL Benfica4Celtic FC190' Titullar7.8
- UEFA Nations League, League A, Gr. 1Ukraine1Hungary290' Titullar6.1
- UEFA Nations League, League A, Gr. 1Georgia0Ukraine090' Titullar7.8
- UEFA Europa LeagueAC Milan0SL Benfica290' Titullar8.2
- Liga PortugalEstoril Praia1SL Benfica390' Titullar7.3
- Liga PortugalSL Benfica2Braga290' Titullar5.5
- Liga PortugalFamalicao2SL Benfica290' Titullar6.4
- Liga PortugalSL Benfica4Moreirense190' Titullar7.0
- Liga PortugalSporting CP1SL Benfica2Të verdhë 190' Titullar7.1
- Liga PortugalSL Benfica2CD Nacional Madeira090' Titullar8.2
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme39 ndeshje · 3465 min
Sulmi
- Goditje (në portë)2 (1)0.40 për 90
Pasimet
- Pasime kyçe10.25 për 90
- Saktësia e pasimeve71%807 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje0 · 0
- Duele të fituara24 / 25
- Faulle të fituara90.75 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | UEFA Europa LeagueSL Benfica | 3 | 0 | 0 | 270 | 0 | 0 |
| UEFA Nations League, League A, Gr. 1Ukraine | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| 2025 | FIFA Club World CupSL Benfica | 4 | 0 | 0 | 390 | 0 | 0 |
| Liga PortugalSL Benfica | 32 | 0 | 0 | 2880 | 2 | 0 | |
| Taca de PortugalSL Benfica | 2 | 0 | 0 | 135 | 0 | 0 | |
| UEFA Champions LeagueSL Benfica | 14 | 1 | 0 | 1260 | 0 | 0 | |
| 2024 | Euro ChampionshipUkraine | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| League CupSL Benfica | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| Liga PortugalSL Benfica | 32 | 0 | 0 | 2880 | 1 | 0 | |
| UEFA Champions LeagueSL Benfica | 12 | 0 | 0 | 1080 | 0 | 0 | |
| UEFA Nations League, League A, Gr. 1Ukraine | 6 | 0 | 0 | 540 | 0 | 0 | |
| World Cup - Qualification EuropeUkraine | 7 | 0 | 0 | 630 | 1 | 0 | |
| 2022 | UEFA Nations League, League A, Gr. 1Ukraine | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| 2020 | World Cup - Qualification EuropeUkraine | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Gjithsej | 120 | 1 | 0 | 10 785 | 4 | 0 | |
Klubet
- SL BenficaAktual#1
- UkraineAktual#23
