FC Zbrojovka BrnoMesfushor
Amadou Dante
- Numri i fanellës
- 44
Mesfushor
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026First League
13Ndeshje12 herë titullar
1087Minuta
1Gola
2Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.27
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje82
Gola + asiste për 90 min0.22
Numrat nga 46 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
7.1F23.08.26 · FK Teplice 0 - 2 FC Zbrojovka Brno · Vlerësimi 7.18.6F29.08.26 · FC Zbrojovka Brno 3 - 2 FC Zlin · Vlerësimi 8.6–F02.09.26 · FC Zbrojovka Brno 1 - 0 FC Hradec Kralove6.5H05.09.26 · SK Slavia Praha 4 - 0 FC Zbrojovka Brno · Vlerësimi 6.57.5F12.09.26 · FC Zbrojovka Brno 2 - 1 SK Artis Brno · Vlerësimi 7.57.7H19.09.26 · FK Mlada Boleslav 2 - 0 FC Zbrojovka Brno · Vlerësimi 7.76.2H10.10.26 · FC Zbrojovka Brno 0 - 1 FK Jablonec · Vlerësimi 6.26.6F18.10.26 · 1.FC Slovacko 1 - 2 FC Zbrojovka Brno · Vlerësimi 6.68.0B24.10.26 · FC Zbrojovka Brno 2 - 2 Bohemians 1905 · Vlerësimi 8.07.2H31.10.26 · SK Sigma Olomouc 3 - 0 FC Zbrojovka Brno · Vlerësimi 7.2
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta22 ndeshje · 1455 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 0.75 |
| Pasime kyçe | 1.82 |
| Driblime | 1.00 |
| Saktësi pasimi | 78% |
| Dyluftime | 56% |
| Rikthime topi | 4.20 |
| Faulle të fituara | 1.23 |
Ndeshjet e fundit
- First LeagueSK Sigma Olomouc3FC Zbrojovka Brno090' Titullar7.2
- First LeagueFC Zbrojovka Brno2Bohemians 19052Gola 190' Titullar8.0
- First League1.FC Slovacko1FC Zbrojovka Brno290' Titullar6.6
- First LeagueFC Zbrojovka Brno0FK Jablonec1Të verdhë 190' Titullar6.2
- First LeagueFK Mlada Boleslav2FC Zbrojovka Brno090' Titullar7.7
- First LeagueFC Zbrojovka Brno2SK Artis Brno190' Titullar7.5
- First LeagueSK Slavia Praha4FC Zbrojovka Brno090' Titullar6.5
- First LeagueFC Zbrojovka Brno1FC Hradec Kralove010' Nga stoli
- First LeagueFC Zbrojovka Brno3FC Zlin2AAsiste 190' Titullar8.6
- First LeagueFK Teplice0FC Zbrojovka Brno290' Titullar7.1
- First LeagueFC Zbrojovka Brno0FC Slovan Liberec1Të verdhë 190' Titullar6.2
- First LeagueFC Viktoria Plzen1FC Zbrojovka Brno1Të verdhë 187' Titullar6.3
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme22 ndeshje · 1455 min
Sulmi
- Goditje (në portë)6 (4)0.75 për 90
- Driblime të suksesshme7 / 24
Pasimet
- Pasime kyçe221.82 për 90
- Saktësia e pasimeve78%518 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje48 · 16
- Duele të fituara75 / 133
- Faulle të fituara111.23 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | First LeagueFC Zbrojovka Brno | 13 | 1 | 2 | 1087 | 3 | 0 |
| 2025 | Liga PortugalFC Arouca | 17 | 0 | 0 | 858 | 0 | 0 |
| 2024 | Liga PortugalFC Arouca | 16 | 0 | 0 | 1074 | 1 | 0 |
| Gjithsej | 46 | 1 | 2 | 3019 | 4 | 0 | |
Klubet
- FC Zbrojovka BrnoAktual#44
- FC AroucaAktual#27
